Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az apakomplexus akkor is...

Az apakomplexus akkor is kialakulhat ja jóba vagy az apáddal?

Figyelt kérdés
Egyik barátnőm (15 éves) szerelmes Marilyn Mansonba (44 éves) de jóban van az apjával.

2013. máj. 29. 21:11
 1/7 anonim ***** válasza:
47%
A barátnőd szimplán idióta.
2013. máj. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Elvileg nem alakul ki, ha minden ok. De szerelmesnek lenni egy sztárba is abszurd dolog, bár az ő korában gyakran előfordul. Ha tényleg együtt lenne egy idősebb fazonnal, és más nem is vonzaná, akkor kellene elgondolkodni, de így...nincs is értelme az egésznek.
2013. máj. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ne.. figyelj én 10 évesen szerelmes voltam (nyilván egy gyerek szintjén :D) Billie Joeba, a Green Day énekesébe. :)

A párom mégiscsak 3 évvel idősebb nálam, ez a rajongás dolog teljesen más.

2013. máj. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
aki ez első válasz írta: értelmes válaszokat várok!Igazából a barátnőm -tudom, hogy rajong érte- de vonzódik is hozzá meg eddig mindig az idősebb férfiak jöttek be neki.
2013. máj. 30. 11:58
 5/7 anonim válasza:

Marilyn Manson, Billie Joe, Axl Rose, Ozzy Osbourne és Kurt Cobain. Mindegyikbe szerelmes voltam 10-15 évesen és teljesen jóba voltam az apámmal. Szeritem amúgy még mindig szexik (kivéve Ozzy és Axl mert dagadt) pedig már jóval több vagyok mint 10-15. :D

21/L

2013. júl. 11. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Kedves utolsó, Kurt Cobain szerintem már nem szexi, lassan 20 éve halott
2013. aug. 5. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szia kicsit későn írok de én 14 éves vagyok és szintén szerelmes Marilyn Mansonba és jóba vagyok az apámmal.
2014. okt. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!