Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyen rosszindulatúak...

Miért ilyen rosszindulatúak velem az emberek?

Figyelt kérdés

Nem túl szép az arcom, a szám nincs teljesen csukva ellazult állapotban, nem annyira vészesen de el van kicsit deformálódva, meg az orrom nyomott.

Emiatt úgy meg tudnak bámulni néha az utcán, hogy az nem igaz. Miért jó ez az embereknek, hogy belebámulnak a képembe? Annyira azért nem nagy az eltérés az én arcom meg egy normális arc között szerintem.

És már irritál emiatt az, ha az utcán szemben jön velem valaki, ha mennem kell valahova a lehető legkevésbé forgalmas helyen megyek inkább, csakhogy ne kelljen összefutnom emberekkel, ne bámuljanak bele a képembe.

Miért ilyen rosszindulatúak velem?

Ismerőseim meg nem nagyon törődnek velem, vannak, akik undorral tekintenek rám kb. szerintem ez is az arcom miatt.


2013. máj. 30. 15:21
 1/5 A kérdező kommentje:
Hát sajnálom, hogy ilyen az arcom, nem én választottam ilyen arcot magamnak, és majd meg lesz csináltatva, szerintem tudhatnák ezt ők is, ahelyett hogy megbámulják.
2013. máj. 30. 15:24
 2/5 anonim válasza:

Ne törődj vele hogy mit gondolnak mások! Sz*rd le.

Hadd nézzenek :)

2013. máj. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz velük,sok ilyen ember van,szerintem ha nem lenne semmi az arcoddal úgy is néznének,vannak akik szeretik bámulni az embereket.

Én nem szeretek másnak az arcába nézni,

engem is szoktak nézni az eberek,nincs semmi az arcommal,csak nagyon fehér,a betegségeim miatt,idegesítő,de nincs mit tenni.

2013. máj. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 tetris ***** válasza:
85%

Szinte biztosra veszem, hogy senki se bámul az arcodba. Az lehet itt a gond, hogy már teljesen rá vagy kattanva arra, hogy megbámulnak-e az emberek, ezért aztán minden figyelmeddel erre összpontosítasz az utcán. Ezért aztán minden szembejövőnek a szemébe nézel, hogy lásd, visszanéz-e. Ha igen, akkor máris megvan az igazolás saját magad számára, hogy lám-lám bámulnak az emberek.

Talán ha lezábban kezelnéd a dolgot, és nem foglalkoznál folyton azzal, hogy rádnéznek-e, akkor észrevennéd, hogy nem is bámulnak folyton az emberek.

Bármilyen is a fizimiskád, hidd el, nem vagy egyedül ezzel. Sok más ember is van, akin valami furcsaság látható. Inkább próbálj meg együttélni azzal, amilyen vagy, és fogadd el magad olyannak, amilyen most vagy. Senki se tökéletes.

Nézd a dolog pozitív oldalát! Örülj neki, hogy nem vagy félszemű, fogatlan, kacsaszájú, kancsal, kopasz, lapátfülű, ... stb.

2013. máj. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy hasonlítasz arra a színészre, aki ugyanilyen... Az ember nem tudja azonnal, hogy honnan ismerős egy fej, aztán csak nézi, hátha előbb köszön. :)
2013. máj. 31. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!