Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mikortól késő belevágni...

Mikortól késő belevágni valamibe? Részletezem lent.

Figyelt kérdés
20 éves vagyok Még nem tudom milyen szakmában szeretnék dolgozni de, úgy érzem csomó mindenről lemaradtam ha visszamehetnék az időben rávenném a 10 éves magam hogy tanuljon hangszere, tanuljon énekelni, ússzon vagy vízilabdázzon. Imádnék énekelni vagy jó hangszeren tanulni és mégjobb lenne abból élni ha jól megy persze már 20 vagyok és szerintem hangom sincs...

2013. máj. 30. 18:35
 1/3 anonim ***** válasza:
99 éves kortól.
2013. máj. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%

Húsz évesen semmiről sem maradtál le. Tapasztalatból mondom. Csináld mindazt, amit szeretnél, hangszer, ének, úszás, vízilabda. Majd arra is rájössz milyen szakmában szeretnél dolgozni, (lehet hogy életed során többször is :))

Csak ne ülj tétlenül és siránkozz, hogy már húsz/harminc/hatvan/száz éves vagy és már késő bármibe belevágni, mert úgy tényleg elszalad az élet.

(Bár lehetnék húsz éves, de azért így sem rossz).

2013. máj. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem késő.bár egy picit nehezebb lesz,mintha 10 évesen kezdted volna. Ezt azért mondom,mivel 10 évesen az embernek a tanuláson kívűl semmi kötelezettsége nincs még,de 20 évesen gondolom van munkád vagy valami más kötelezettség. (meg a taníttatást nem tudom állnák-e a szüleid vagy már magadnak kell-e előteremteni rá a pénzt) De ha szorgalmas vagy és jól betudod osztani az idődet simábban kivitelezhető.
2013. máj. 31. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!