Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért próbálok mindenkinek...

Miért próbálok mindenkinek mindenben megfelelni? Tanács?

Figyelt kérdés
úgy értem mindig arra gondolok ha valamit csinálok, hogy más mit szólna hozzá.. nem veszem fel ezt a ruhát mert xy szerint nem áll jól.. nem kötöm össze a hajam mert xy szerint avatar fejem van.. tudom, hogy nem kéne velük foglalkozni, de néha nem megy..

2013. máj. 30. 21:23
 1/6 anonim válasza:
mert még fiatal vagy, és nincs kifejlett véleményed és önértékelésed...nyugi, elmúlik
2013. máj. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az teljesen normális ha egy ruhát azért nem veszel fel mert xy szerint nem àll jól.Ő csak adott egy jó tanácsot.Az a baj ha azért nem veszel fel vmit mert szerinted xy-nak nem fog tetszeni.Velem is ez volt,de kinőttem:)
2013. máj. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül múlik el. Én több éve küzdök ezzel a problémával, de még mindig bennem van a "kis hang". Sok mindent nem merek megcsinálni, nehogy megszóljanak. Talán az egyetlen megoldás, ha jól kibeszéled magadból valakinek: szerinted miért érdekel ennyire mások véleménye, mi válthatta ki ezt nálad, mit éreztél akkor, stb. Én több éve húzom, eddig csak anyukámnak meg néhány családi barátnak mertem mesélni, de hiába mondják, hogy szép, okos lány vagyok, nem tudom ezt egyszerűen magamévá tenni. Ezért fogok most már szakemberhez fordulni (aki egy kicsit alternatívabb módszereket is ismer). Olyat válassz te is, akivel jól együtt tudnál működni, és megbíznál benne. De ne húzd ezt tovább, mert felemésztheti az életedet, amit amúgy meg élvezni kéne...
2013. máj. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 tetris ***** válasza:
Azon gondolkozz el, hogy miért nem megy az, hogy ne vegyél tudomást a kritikákról. Ha erre meglesz a válasz, akkor sinen leszel.
2013. máj. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

avatar fejed van?:D



én 25 vagyok és mostanában jutottam el odáig hogy már nem gondolok arra ki mit gondolna azt csinálom amihez kedvem van

2013. máj. 31. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :) (szerintem nem, de sokak szerint igen.. avatar fejem van)
2013. máj. 31. 14:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!