Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » "Gusztustalan, undorító,...

"Gusztustalan, undorító, bottal-sem-piszkálnám-meg"?

Figyelt kérdés

Gyakran olvasok ilyen és hasonló hozzászólásokat szép vagy rendben lévő nőkről szóló cikkek alatt. Legutóbb egy Jennifer Lopezes cikk alatt láttam egy facebook kommentet, konkrétan egy ismerősöm azt írta, "undorító a segge, nem is értem mit esznek rajta, gusztustalan k..." (Tőle már amúgy több ilyen kommentet olvastam, állandóan ilyen oldalakon fikázza a nők külsejét, érdekes, pedig tükörbe nézhetne..).


Miért vált ki ilyen indulatokat egy helyesebb, szebb nő-férfi? Komplexus, elhiszem, de miért kell még rátenni egy lapáttal is, fröcsögve, van értelme?


Köszi a válaszokat!


19/F


2013. máj. 31. 13:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Irígység!Vagy hogy ő soha nem fog olyan jól kinézni, annyi mindent elérni, vagy hogy soha nem fogja megkapni, vagy hasonló csajra szert tenni. Vagy valakinek imponálni akart a kiírással, hogy mást jobb csajnak tüntessen fel...
2013. máj. 31. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen emberek sosem tudták, és sosem fogják tudni elfogadni magukat a hibáikkal együtt. Örök elégedetlenek magukkal, és védekezésből mást "szúrkálnak". Boccs, ezt még engedd meg: Van egy ismerősöm, 40+-os, elvált. Azt hitte, megváltja válása után a világot, és majd körberajongják a huszonéves Nők. Hát nem így lett. Azóta, mintha kicserélték volna, a párduc testű, tökéletes Nőket, akikbe tényleg nem lehet belekötni könnyűszerrel fikázza, becsmérli, de már full-full nevetséges! A vele egykorú nőket lemúmiázza, de mindig megkérdezem Tőle, hogy miért, Te nem ugyanennyi vagy? Erre: De, csak én jobban tartom magam! De persze ezt csak Ő látja úgy, senki más! :))) Vicces, amúgy én ilyen embereken nagyon jót szoktam röhögni!
2013. máj. 31. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Hu, 2. válaszoló, ez érdekes sztori, ismerős ez a típus. :)

2013. máj. 31. 15:25
 4/7 anonim ***** válasza:

Van az a típusú pasas, aki azt hiszi, ő jó, ha egy fokkal szebb az ördögnél, és megérdemli a tökéletes külsejű nőt, és ha már talál benne hibát, akkor az már gusztustalan meg nem elég jó hozzá. Volt olyan, aki azt kifogásolta a lányon, hogy túlzottan látszanak a borotvált lábán a szőrtüszők -.-.


Sokan meg egyébként sem képesek elfogadni, hogy van az ő ízlésük, az egy dolog, de a szépség relatív, és addig nincs joguk vkinek a külsejét fikázni, amíg a másik ember tényleg ad a külsejére. Nyilván senki sem áradozna egy olyan ember szépségéről, akinek ki van rohadva az összes foga meg piszkos lenne a ruhája, de nem kellene csak azért piszkálni vkit, mert a mi ízlésünknek túl vékony, túl gömbölyded, túl nemtudommi.

2013. jún. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Őszintén szólva én se esek hasra Jennifer Lopez seggétől:) Meg mondjuk úgy az egész nőtől se.

Mondjuk ettől még nem fröcsögöm vele tele az internetet:)

2013. jún. 1. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Irigység is húzódhat mögötte, de ne feledd: nem mindenki ízlése egyezik a többségével. A sztárok, modellek többsége ráadásul kisugárzás nélküli, mű, hiába esztétikusak. A steril esztétika nem minden. Ha még cicomázza, neadjisten: plasztikázza magát (nem a balesetet szenvedettekről beszélek), akkor kifejezetten taszító tud lenni esztétikailag is. Hétköznapi lányok között jóval több a nekem tetsző.
2013. jún. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

# 6


Igaz!

2013. jún. 3. 14:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!