Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyenek a férfiak?

Miért ilyenek a férfiak?

Figyelt kérdés
Nagyon sok férfival találkoztam már, akinek vagy barátnője volt, vagy élettársa, vagy már házas volt több éve. Mégis, ha arra került volna a sor, kicsi biztatással simán megcsalták volna a párjukat. Ezek után mindig arra gondolok, ha megismerkedek egy pasival, hogy majd ő is biztos ilyen lesz, meg fog csalni. Egyszerűen nem értem, miért van ennyi hűtlen ember. Ha nem jó a kapcsolata, miért nem szakít/válik el?
2013. máj. 31. 23:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
En is igy vagyok. Nincs pasim, de nem is kell. Ha meg is ismerkednek valakivel, allandoan azon kattogna az agyam, hogy mikor/kivel enged majd a kisertesnek...
2013. máj. 31. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Mert sok a gerinctelenen, de jó kapcsoltba nem férhet be a harmadik..nincs rá igény. Becsületes ember pedig előbb szakít, és nem megcsal.


Bízz magadba és kapcsolatodba, de egy meg nem történt dolgon, feltételezésen, nem érdemes kattogni. Ez úgy mondom, hogy engem csaltak meg, és poklok kínját álltam ki, de örülök, hogy túl vagyok rajta.

2013. máj. 31. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Fel kéne ébredni hölgyek. Inkább úgy kérdeznétek, hogy: Miért ilyenek az emberek?

A nők is szeretnek félrelépni...

2013. jún. 1. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem fölöslegesen vonsz le más példájából következtetéseket. Miért ilyeneken kattog az agyad? Megcsaltak már? Miért kell ennyire negatívan hozzáállni? Azokat csalják meg, akiknek folyamatosan ezen jár az agyuk, és pont azért, mert tudat alatt kiprovokálják. Ha azon törnéd magad, hogy találj egy olyan srácot, akivel leélnéd az életedet, akkor találnál is egyet és nem csalna meg. Mindig azt kapod, ami a fejedben jár. Próbálj meg pozitívan gondolkozni, és nem lesz ilyen élményben részed.
2013. jún. 1. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Ha meg is ismerkednek valakivel, allandoan azon kattogna az agyam, hogy mikor/kivel enged majd a kisertesnek...


Na hát ez se a férfiak hibája hogy valaki nem tud bízni a társában. Ahogy az sem hogy valaki nem tud megfelelő párt választani magának.

2013. jún. 1. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Egy szoval sem mondtam, hogy a ferfiak hibaja lenne, hogy szeretek önallo es független lenni. Ilyen vagyok, kesz.

(2. voltam)

2013. jún. 1. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Én férfi vagyok. És én sem tudok egyetérteni sok férfitársammal. Mondjuk az általánosítással sem.

Én 15 év párkapcsolat alatt zéró alkalommal csaltam meg tevőleg a páromat.

Neten való nézelődés, maszturba, csajokkal évődés (de csak egy szintig) nekem is belefért, de megcsalás, testi kapcsolat nem.

Az elveim miatt, nem azért, mert ne lett volna olyan, aki kívánatos lett volna egy "numerára". :)


Ugyanakkor a férfiagy másképp működik, mint a női. A férfi egy érzelemmentes szexet nem megcsalásnak, csak egy fizikális élvezetnek kezeli. Talán ezért fér bele sok pasinak egy kis kufircolás.


De kár parázni, kell találni egy rendes fickót és nem lesz félnivalód.

2013. jún. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Én egy 27 éves férfi vagyok, és talán már láttam annyit, hogy elmondhatom ez nem NEM kérdése...., ez típus kérdése. Van olyan cimborám, aki imádja a barátnőjét, de folyton nézi a csajokat, és ha lenne lehetősége bizony élne vele...,de ő ilyen. Bennem nincs ekkora vágy és nyughatatlanság. Én egy nőt akarok, az a kedvesem, őt szeretném majd el is venni. Én is meglátom a csinos nőket, de nem érdekelnek.
2013. jún. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Bocsi, általánosításnak hangzott, de nem annak szántam. Persze sok nő ugyanúgy megcsalja a párját, de mivel nő vagyok, az ellenkező nemből tudok példát. Nem is az a lényeg, hogy én nem bízok, egyszerűen csak nem értem az embereket. Lehet szó 20, 30 évesről, vagy olyan férfiról, aki már 20 éve házas, mindegyik benne lett volna.
2013. jún. 1. 16:13
 10/15 anonim ***** válasza:

Nézd, az emberek többsége más szempontból is egy szar alak.


Egyébként abban viszont igaza van egy fentebb írónak: a "férfiagy" is-is alapon, a női pedig vagy-vagy alapon viszonyul a szexhez, ha az ösztönöket vennénk alapul. Ezért alakult ki a többnejűség intézménye, egyes arab országokban.

2013. jún. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!