Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mitől lehet hogy tegnap...

Mitől lehet hogy tegnap estétől nagyon feszült és ideges vagyok? Ellenséges vagyok mindenkivel szemben, és minden apróság olyan ideget generál bennem hogy én még ilyet nem éreztem.

Figyelt kérdés
Lassan másfél éve voltak traumák amik értek. Ezalatt értek egy legjobb barát halálát és az apám halálát főként.(volt betegség is,magány és az iskolai gondok is fennálltak.) Köze lehet hozzá? A hálál eseteket mondhatni felfogtam, elfogadtam,beletörődtem ennyi idő múltán. Tényleg eltelt másfél év minimum. Nagyon kivagyok, valaki tapasztalt, írjon legyen szíves, mert az álmaim sem egyszerűek!

2013. jún. 1. 08:13
 1/2 anonim ***** válasza:
43%

Hát, belejátszhat az is, hogy tegnap (ma nem tudom) kettős front volt, illetve az erős szél alapvetően ingerlékenységet okoz.


Nagyon nyugodt munkahelyen dolgozom, de tegnap mindenki úgy nézett ki, mintha baltás gyilkos lenne - szerintem egyértelműen az időjárás tehet róla.

2013. jún. 1. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
43%
Premenstruális tenzió. Mindjárt megjön. :)
2013. jún. 2. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!