Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen a punk életérzés?

Milyen a punk életérzés?

Figyelt kérdés

2013. jún. 1. 21:10
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
híg f0s szerű..
2013. jún. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
11%
utáld a rendszert, ne dolgozz, botránkoztasd meg az embereket, öltözz hülyén az legyen az életed célja, hogy az Örsvezér téren ücsörögsz egész nap kannásbort iszogatva, szipuzva, a munka fogalma nagyjából annyi legyen, hogy a járókelőket lehúzod cigivel, meg apróval
2013. jún. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
98%

Egyetértenék az előttem szólóval, de akkor mindketten tévednénk.


Szó mi szó, lehetne erről Zen életvezetési tanácsokat osztogatni és a sablon szöveget nyomatni orrba-szájba, de nem szeretnék mesedélutánt tartani. Talán a legkorrektebb, ha azt mondom, hogy ez a "bizonyos életérzés" azt a lázadást takarja ami a begyöpösödött, monoton élet ellen, a sablon, az elvárások, a butaság ellen van. Az értelmesebbje gondolkodik az őt körülvevő világról, véleményét pedig dalokban fejezi ki.

2013. júl. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
86%

Az első kettőnek k anyj*t :D Punknak vallom magam tüntetésekre járok teszek azért hogy eléjrem azt amit akarok higy változzon a rendszer mert amugy egy nagy sz*r.


A punk arról szól hogy vállald fel a véleményed szólalj meg hangosan mondd el amit gondolsz és teszel érte, az anarhiát valljuk ahol minden ember egyenlo es nincsenek torvenyek nincs vezetoseg se felsobb hatalom, sőt sok punk antifa is en is az vagyok. Az meg hogy a második azt irta le hogy Örs vezér terén ulnek az nem azt jelenti hogy ott mindenki "részeg mocskos PHANK", az ott egy baráti társaság. Amúgy meg az első kettő csak álltalánosit :D de fogadni merek hogy nem mernének ilyet mondani egy olyan szemébe aki nem ez a tipikus magyar divat punk aki tényleg azt hiszi hogy arrol szol az egesz hogy, "uuuuuu de jo ki ulni az utcara es bebaszni es kotekedni osszehanyni mindent es rongalni" ez egyáltalán nem erről szól. De mindig volt olyan aki divatból vett fel egy stilust es eljátszotta hogy oda tartozik. De en már attol különbözök ezektöl a magyar divat punkoktol hogy en nekem van arra pénzem hogy befessem a hajam kékre vay pirosra etc... es DIY (do it yourself) azaz van egy bőr kabátom vagy farmer mellenyem ami egy dzseki volt es en vagtam le az ujjait en festettem ra en vartam rá felvarrót és en szegecseltem ki en szaggattam ki a farmerom arra is en varrtam felvarrót, van egy ket polom aminek en vagtam le az ujjait hogy triko legyen mert nekem jobban tetszik az acelbetétest is azert hordom mert nekem tetszik nem pedig azért mert a stilus "megkoveteli" hordhatnek torna cipot mert a 70-es években azt hordtak a punkok. Meg kipróbálok egy-két dolgot mondjuk liberty spikes ami egy masik taréj egyszerübben a tuske taréj. Es az hogy elmegyunk koncertre es ott iszunk vagy pedig tarsasagban jo a hangulat akkor is lehet inni es van hogy valaki berug de ez nem csak a punkoknal van igy van aki tobb piatol es van aki kevesebbtol. De mindig mi kapjuk a negativ kritikat. De annyi vígasztal hogy a túristák legalább fénykepeszkednek pl nyugatiban es mondja nekem hogy a testvere punk es a nő az nem volt fiatal sőt 2 gyermeke is ott volt. De ez meg elszomorít hogy az aki szintén magyar es elítél másokat a külső alapján vagy multban tortent dolgok vagy szokasok miatt álltalánosít es nem csak a punkokra gondolok hanem mas népekre is.


17 éves Budapesti punk vagyok nem mondom hogy egy egyetemen taníthatnék de az első két valaszoló IQ-ja kicsit alabb hagy az enyémnél :D

2016. aug. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!