Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az orosz katonák most is...

Az orosz katonák most is olyan aberráltak, mint a II. világháborúban?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy ezt pontosan nem lehet megmondani, de kiváncsi vagyok a véleményetekre, szerintetek általánosságban fejlődtek valamit?
2013. jún. 2. 18:42
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
71%
Aztán miért voltak aberráltak? Én találkoztam velük és az a szakasz ami a mi udvarunkban egy ágyút kezelt velem az ellenségük gyerekével olyan szeretettel foglalkozott játszott a csaták szüneteiben ahogy szinte a saját gyermekével se!Annál is inkább hisz az ő hazájukat támadta meg a magyar hadsereg!Tolbuchin marsall megnézte hogy a polgári lakosság hogy viseli a nehézségeket pld.A pincében ahol csata idején voltunk orosz katona állt az ajtó elött őrségben.az oroszok leterelték támadás elött az óvóhelyre a civileket, ennyire aberráltak voltak akikkel én találkoztam!Én ott voltam te ott voltál?
2013. jún. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg nem, de a háború sok mindent kihoz az emberekből.
2013. jún. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Kedves előző, ezt magyarázd meg annak a sok millió civilnek is, akiknek lesöpörték a padlását, kifosztották az otthonát, és megerőszakolták/lelőtték a feleségét/lányát pls.


Egyébként meg a farkas a szőrét elhullajtja, de a természetét megtartja.

2013. jún. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Az én nagyszüleim ott voltak, az oroszokról csak rosszat hallottam. Munkatáborba is vitték őket, a menetből többeket is agyonlőttek mert lemaradtak, szóval ennyit erről.
2013. jún. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Abban az időben az orosz laktanyák előtt Fehérváron egy nő csak akkor ment el, ha öngyilkos akart lenni....
2013. jún. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
49%
Na álljon meg a menet! Az oroszoknak semmi köze nem volt a Rákosi rendszerhez és a beszolgáltatáshoz!És miért kell ekkora marhaságot írni hogy egy nő nem mehetett el egy orosz laktanya elött.Annak is tessék már utána nézni hogy a beszolgáltatás miért kellett, mert kellett!
2013. jún. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
58%
200 000 magyar katona támadta meg oroszországot ha nem tudná valaki ezért kellett jóvátételt meg robotot teljesíteni!
2013. jún. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
52%

"A válasz 24%-ban hasznosnak tűnik"

Ja azt elfelejtettem hogy itt nem szabad igazat mondani!

2013. jún. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Attól még hogy te igaznak hiszed, nem lesz az.
2013. jún. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
93%

"Attól még hogy te igaznak hiszed, nem lesz az."


Az a baj hogy én átéltem ott voltam találkoztam oroszokkal.Hinni a templomban kell!Az itt hozzászólok közül ki élte át úgy mint én?Fogalmuk sincs egyeseknek hogy az oroszokat milyen fegyelem alatt tartoták a tisztjeik!

2013. jún. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!