Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kellek ilyen külsővel valamily...

Kellek ilyen külsővel valamilyen lánynak?

Figyelt kérdés

Na szóval, a külső tulajdonságaim:

165 cm, 70 Kg (kövér vagyok sajnos), az arcom eléggé pattanásos.

Belső tulajdonságaim:

Kedves, humoros, figyelmes, okos (full kitünő voltam eddig mindig, sokak szerint stréber vagyok, de ez nem igaz, keveset tanulok, órán figyelek oda) és a társasági életbe, valamint a közösségi munkákba aktív vagyok. Szóval nem úgy, mint manapság nagyon sok mindenkinek, nekem a belsőm a "szebb" (nem felvágásból), nem a külsőm. Öltözködés és stílus alapján hát... A hajamat sose szoktam zselézni, meg ilyen francos akármiket csinálni vele, csak hagyom úgy, ahogy lenni kell, természetesen. A ruhák, amiket általába hordok, az a szabadidő. Nagyon gáz? Mert én nem szeretem a farmerokat, de szoktam hordani, ritkán. Kiegészítőnek van egy órám, azt szoktam hordani, és egy szilikon karkötőm. Nyaklácnot is lehet befogok szerezni. Napszemüveget is szoktam hordani, természetesen nyáron, de a téli időszakokba a sálat hanyagolni szoktam. Na szóval lányok nektek kellenék? És min kéne változtatnom? Mert a súlyomat tekintve járok heti 4x kézilabdaedzésre, de valahogy nem akarnak lemenni a plusz kilók... A válaszokat előre is köszönöm.

14/F



2013. jún. 3. 17:44
 1/8 anonim ***** válasza:

Azért a farmer és pl. bandás pólók sokat dobnának rajtad :) valami ilyesmi pulcsival: [link]


nem a minta a lényeg :)

2013. jún. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. És azt bírják, ha márkás cuccokba vagyok pl. Addidasos szabadidő, Nike póló, sapka, Puma zokni, stb...
2013. jún. 3. 17:53
 3/8 tetris ***** válasza:

Édes fiam! Nincs veled az égvilágon semmi baj! És az a 70 kiló se olyan sok, hogy ne lehetne leadni. Ne aggódj már ennyire!

Biztos, hogy van olyan normális lány,akinél nem az számít, hogy milyen márkás cuccok vannak rajtad, hanem az, hogy milyen ember vagy valójában.

Akárhogy is próbálod elkerülni az elutasítást, azt azért gondolom tudod, hogy még a legklasszabb pasikat is elküldik időnként. Veled is meg fog ez eseni, mint majd minden pasival. Ez még nem a világ vége.

Te csak maradj olyan, amilyen most vagy. Ne a külsőlségekkel akarj többnek látszani. Lehet, hogy az a lány, akit a sors neked rendelt, még várat magára pár évet, mert a korban hozzád illő lányok még nem a belső tulajdonságokat értékelik, hanem azt, hogy milyen menő az illető. Ez pedig azt jelenti, hogy a te időd később jön el.

De ha addig nem bírsz várni, akkor izmosítsd ki magad egy kicsit. A sportolást feltétlenül folytasd, de talán ki kellene egészíteni egy kis gyúrással otthon. Egy kockás has, egy deltás váll már elég ahhoz, hogy a kis tinicsalyok elájuljanak.

A helyedben a napszemcsit mellőzném. De egy farmer igazán kell, mert a szabadidőnaci tényleg elég gáz.

Szóval: igen, kellenél a lányoknak, ez egész biztos!

2013. jún. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

14 éves vagy!! Ne aggódj már! Még nőhetsz...és ezzel majd eléggé megváltozhat a testalkatod! Az pedig szuper, hogy sportolsz, mert 'nem hagyod el magad' és igényes vagy.

Nem kell olyan korán elkezdeni a csajozást...ráérsz még egy kicsit. :)

Nyugi! Kelleni fogsz a lányoknak (pl. én-is bár idősebb vagyok-a kicsit macisabb alkatú férfiakat szeretem)!

Fel a fejjel!

2013. jún. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bíztatásokat, sokat segítenek.
2013. jún. 3. 17:59
 6/8 anonim válasza:

Nyelvtanból is 5-ös vagy? Mert -- SZVSZ -- legalább öt helyesírási hibát találtam... :P :D

A tested: Fontos, h. még csak most kezdenek el benned dübörögni a hormonok, most kezdődik egy hosszú folyamat, aminek a végén férfi leszel. Bármi előfordulhat, ezért fontos a rendszeres mozgás...

A lelked: Ha a csajok látják rajtad, h. elfogadtad magad olyannak amilyen vagy, hidd el tapadni fognak. Érezni fogják rajtad az önbizalmat, a határozottságot. Ha kiegyensúlyozott vagy és jó szöveged van, pillanatok alatt a társaság középpontjába kerülsz és elszeded a csajokat bárkitől. Ezt tapasztalatból mondom!

Ne csüggedj! Nem a ruha teszi az embert! Tanulj, mozogj sokat!

31/F

2013. jún. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Utolsónak köszönöm! És most csak siettem az írással, meg fáradt is vagyok. Egyébként nyelvtan 5-ös, talán az megy a legjobban ;)
2013. jún. 3. 19:55
 8/8 anonim válasza:
Ugyanez vagyok lányban... kivétel h hordok farmert és 13 vagyok.... szerintem semmi baj nincs veled. biztosan fogsz találni valakit. egyébként csak leírás alapján meg senkiről nem dönthető el, hogy milyen. lehet, hogy van rajtad egy kevés sülyfelesleg, de ha helyes az arcod (a pattanások nem a legrosszabb dolgok a világon) de ha csak simán kedves vagy, már akkor is találhatsz magadnak lányt, akit nem érdekli a kinézeted, vagy esetleg pont aranyosnak talál.
2013. aug. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!