Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A ti ismerős köreitekbe is...

A ti ismerős köreitekbe is vannak olyan emberek akik állandóan panaszkodnak, pedig nagyon jól élnek?

Figyelt kérdés
Nekem több is van egy aki nagyon túlzásba viszi. Egyszerűn alig bírom megállni hogy szóljak be neki.
2013. jún. 3. 19:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek más az élete, gondolom a patakparton ruhát mosó asszonyt se hatja meg nagyon, hogy sz.r a mosógépem és az ajtaja akad. Akinek zavar a panaszkodása, azt próbáld elkerülni, vagy témát váltani. Megváltoztatni úgysem tudod őket.
2013. jún. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez a panaszkodás, sopánkodás amolyan magyaros dolog.

Én szerencsére idáig megúsztam a dolgot, nincs az ismerettségi körömben ilyen ember.

2013. jún. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%
Nekem is van. Több is de egy az akit kiemelnék közülük. Folyamatosan sír a szája, sajnáltatja magát. Engem személy szerint nagyon idegesít és az is, hogy mások pedig sajnálják és mindig nyugtatgatják. Beszólni nem szoktam neki mert a legjobb barátnőm. Igen ez elég érdekes. Nem azt mondom, hogy sosincs valós oka a panaszkodásra, de legtöbbször az a cél, hogy körberajongják. Ha van valami igazi baja én is megpróbálok segíteni neki. Nekem pedig nagyon rosszul esik, hogy folyton engem használ lelki szemetesládájának. Folyton nyavajog, ha pedig elmondom neki a véleményemet ami nem feltétlenül egyezik az övével akkor máris le vagyok hordva. Akkor megy másokhoz sírni és tőlük is megkapom, hogy milyen érzéketlen tahó vagyok. Valamit az is rosszul esik, hogy velem nem foglalkozik. Az én problémáim jelentéktelenek az ő szemében. Kifejezetten jól állnak anyagilag, de mindig keserek, hogy most csak ezt meg azt kapott ajándékba. Lehordja a rokonait mert nem kap tőlük drága ajándékot. Én ezekre a megnyilvánulásaira inkább nem is szoktam mondani semmit.
2013. jún. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

19:42:

> Valamit az is rosszul esik, hogy velem nem foglalkozik.

> Az én problémáim jelentéktelenek az ő szemében.

És ő a legjobb barátnőd?...

2013. jún. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

3#-as vagyok

Nagyon régóta ismerjük egymást. Régebben mindent együtt csináltunk, tényleg legjobb barátnők voltuk. Azóta megváltozott a kapcsolatunk és szerintem ő is. Én nagyon szerettem őt mint barátot persze, és nagyon rosszul esett amikor egy beszélgetés alkalmával más lányt említett legjobb barátnőjeként. Én egészen addig abban a hitben éltem, hogy az én vagyok. Én legjobb barátnőmként tekintettem rá, de mint kiderült ő rám nem. Én ezután nagyon elkeseredtem kicsit haragudtam is rá. Nem akartam beleszólni mert ez az ő döntése. Úgy tettem mintha nem történt volna semmi pedig nagyon fájt. Most ott tartunk, hogy csak úgymond illemből barátkozik velem. Legalábbis én úgy érzem. Szerintem már nem is érzi jól magát velem, és csak azért a barátom mert mindig azok voltunk. Én pedig szeretném, ha minden a régi lenne. Hiányzik a legjobb barátnőm. Mindig meghallgatom, ha problémája van pedig nagyon tud idegesíteni a nyavajgása. Ő már nem figyel rám annyira, alig foglalkozik velem. Néha sírni tudnék ahogy viselkedik velem. Ezek után kifejezetten szánalmasnak érzem magam. Nem hinném, hogy én ezt megérdemeltem, de bízom benne, hogy majd rendbe jön ez az egész.

2013. jún. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nem minden a jólét. neki az a természetes. És nekik is lehetnek lelki problémáik. De megértelek, nagyon idegesítő, ha egy olyan embert kell hallgatni panaszkodni, akinek nincsenek mondjuk olyan gondjai mint neked. Mert te úgy gondolod, hogy ha azok nem lennének, neked semmi bajod nem lenne. de szerintem az emberek olyanok, hogy mindig találnak maguknak valami problémát, akár milyen életszínvolnalon vannak. Lehet mi is így lennénk vele, és szeretnénk hogy valaki meghallgasson.
2013. jún. 3. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van egy ilyen ismerősöm. Évfolyam társam volt, most kollegám. Mindig ilyen volt, most is az. Iszonyatosan gazdag milliomos család egyetlen kislánya, 20 évesen Váci utcai lakás, full extrás kocsi , hónapos nyaralások stb., stb. Egyszer egyetemista korunkban hó végén beszélgettünk egy helyen, az egyikünk arról, hogy hogy fizesse be az albérletben a gázszámlát, a másik az ösztöndíjat, a harmadik ment éjjel diákmunkára, és tanakodtunk, hogy hogyan csináljuk az életünket, hogy kijöjjünk, amikor megszólalt, hogy ne mondjátok, már 2 hete késik a parketta Hollandiából és áll az egész lakásfelújítás, aztán fizetheti a munkásokat feleslegesen. Köpni nyelni nem tudtunk, és nem is vette észre magát. Neki az akkor pont akkora probléma volt, mint nekünk, hogy miből együnk... És most is ilyen. Ő érezné magát kilógni a sorból, ha ő nem panaszkodhatna valamin, ezért neki is kell.
2013. jún. 4. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!