Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti elhiszitek amit csinál?

Ti elhiszitek amit csinál?

Figyelt kérdés
dynamo-ról van szó ti elhiszitek hogy átsétált a temzén meg egy épület oldalán sétált le(már nem tudom mi a neve)??én tv-n láttam de nem tudom elhinni
2013. jún. 4. 21:04
 1/7 anonim válasza:

én nem hiszem el

az egész trükkfelvételekből áll

amiket csinál az lehet,hogy pont úgy néz ki,mint ha megcsinálná,de a valóságban lehetetlen ilyeneket csinálni!!!

2013. jún. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én nem nagyon kísérem figyelemmel, de állandóan hallok róla, egy barátom sok videót mutatott. Én nem értem ennek a kérdésnek a létjogosultságát. Ő egy illuzionista. Ha úgy tetszik második David Copperfield. Baromi jó a figyelemelterelésben és az illúziókeltésben. Ez szakmája és ebben rohadt tehetséges.

Ő azt állítja magáról, hogy ezeket különféle mentális képességeinek köszönhetően teszi? Mert ebben az egy esetben érteném, miért gondolkoznak ezen annyian.

2013. jún. 5. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
hát csak az a fura hogy ezt mindenki szeme láttára csinálja és ha trükk akkor tuti hogy látszott volna amikor a falon jön lefele de mégsem mindenki csak nézte hát ha látják hogy kötéllel jön lefele vagy valami mással biztosan nem nézték volna
2013. jún. 5. 07:48
 4/7 Alaque ***** válasza:
100%

Jaj istenem, te nem láttál még filmet? Mondjuk a Világok harcát? Abban úgy néz ki, mintha tényleg előjöttek volna a tripodok a földből, ráadásul mindenki ennek megfelelően is viselkedik, tehát egyértelmű, hogy van valóságalapja és nem csak filmtrükk az egész statisztákkal, nem?!


Istenem, ha a naivitás fájna...

2013. jún. 5. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
jól van de ez nem mozifilm
2013. jún. 5. 14:55
 6/7 Alaque ***** válasza:
Nem, ez tévéfilm, nagy különbség. Attól, hogy a Discoveryn megy, még nem feltétlenül dokumentumfilm.
2013. jún. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
jó mint már a kérdésbe beleírtam nem hiszek én sem benne csak megkérdeztem
2013. jún. 5. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!