Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy az emberek...

Miért van az, hogy az emberek sohasem tartanak össze?

Figyelt kérdés
A történelemben és a mai világban is nagyon sok példa van erre és már én is tapasztaltam. Próbálok kedves lenni,segiteni mindenkinek akinek tudok, kiállni a barátaim mellett,de úgy érzem ennek semmi értelme,mintha erölködnék valamiért,ami kicsúszik a kezem közül. Vagy vegyük Hitlert. Annyi szörnyűséget tett,akkor miért nem fogott össze ellene a nép? Vagy mikor itt voltak az oroszok,akkor sem jött senki,csak ha már a saját érdekeik kerültek veszélybe. Ti nem érzitek úgy,hogy kezd eltűnni az összetartás,az együttèrzés?o_O

2013. jún. 4. 21:28
 1/9 ?NÉV? válasza:
100%

Azért ne keverd össze a világháborúval, akkoriban vigyázni kellett az emberekre, drága volt a felszerelés és több milliárdot nem költenek arra hogy jó akaratból segítsenek.

De a hétköznapi életben tényleg kezdenek elhidegülni egymástól az emberek, mondjuk Magyarországon még sok ember segít egymásnak ha tud. Legalábbis én itt Kecskeméten ezt vettem észre

2013. jún. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 ?NÉV? válasza:
100%
És te csak segíts az embereknek ha az jól esik, én is ezt teszem és bizony van hogy úgy látom meglepődik néhány ember de ez jó mert ösztönzi őket hogy ők is segítsenek
2013. jún. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%
Az evolúció miatt alakult így, vagy összetartás és versengés is a csoportokban-társadalmakban.
2013. jún. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Rendben akkor tovàbbra is segítek *-* :D
2013. jún. 4. 22:37
 5/9 Nirata ***** válasza:

Nem véletlenül lettünk száműzve a Földre...

Az emberek alaptermészete ilyen, amit az elmúlt 2-3 szd. meg is erősített.

Ha egy olyan embernek mint te, megfordul e kétely a fejében, a hit a szeretet és az emberség, még távolabb fog tőlünk húzódni...

A nagy emberek neve marad fenn, de a kis emberek juttatják őket hatalomra. Vegyük példának Hitlert, őt a zsidók juttatták hatalomra, vagy Roosevelt-et akik háromszor választottak meg...

Az emberi kapcsolatok abból állnak, h az emberek miket hoznak ki egymásból...

2013. jún. 5. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, és ha Te jót adsz, akkor a világot is jobbá tudod tenni. Csak a jót lásd meg, akkor nem érzed majd, hogy hiába :) Mindig is volt összetartás és kicsinyes egymást rugdosás is a világban.
2013. jún. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Oké értem :)
2013. jún. 5. 17:41
 8/9 anonim válasza:
Ezért mindenki rasszistának fog tartani, de attól még igaz, amit leírok: a genetikai korcsosulás miatt!!!Figyeld már meg, hogy az átlag magyarban hányféle vér összesül: orosz, tatár, német, zsidó (!), török - túlságosan sok népcsoport fordult meg a történelem során kishazánkban, utódokat hagytak maguk után, magyar anyáktól, az utódok szintén "keverékekkel" keveredtek, az eredmény nyílván egyértelmű.Ebben nem is lenne semmi rossz önmagában, csak maga a genetika pontosan arról szól, hogy a lelki és szellemi tulajdonságok is öröklődnek, különböző etnikumú emberek keveredésénél meg különösen összekúszálódik minden!!!Ezt úgy hívják, hogy genetikai kiszámíthatatlanság.Ezt a hatalmas "maszlagot" próbálták a kommunisták összefogni, kimosni az emberek agyát, hogy EGYÜVÉ NEVELŐDJENEK, EGYFORMÁK legyenek, gondolkodásban, mentalitásban, lelkületben.Én ezt államilag jóváhagyott több évtizeden át tartó nemzet identitás elnyomó terrornak tartom!!És itt AZ IDENTITÁSON van a hangsúly.Ezt ölték ki a magyarból egyszer és mindenkorra, ezért ilyen ma manapság, amilyen.Egy szót mondok: káosz, ez uralkodik a magyarok többségén, egy összevisszaság vesz körül bennünket, de ez mindig belülről indul ki, a belső kaotikusságból, amire megint csak annyit lehet mondani: genetikai kiszámíthatatlanság.A sokvérű, vérmérsékletű, temeperamentumú ősöktől örökölt szellemi-lelki tulajdonságok, és igen, szinte a genetikánkba van kódolva, hogy xy-t utáld, mert eltér tőled, nem olyan mint te.Szerintetek miért van az hogy a mai napig, ha elmész egy idegen országba, javarészt ugyanolyan arcfelépítésű emberekkel találkozol, vannak kifejezetten egyfajta arcszerkezetű népek: német, orosz, ukrán, francia, olasz, finn, ő igen a skandináv országok népei szinte mind egyformák, társadalmon belül is, bár már ott is felütötte a fejét a más népcsoportokkal való elegyedés.Felhígulás.Újabb kulcsszó.Itt Magyarországon meg???Újabban rengeteg elegyedés van a mongolid és a negroid r...sszal is - ide se merem írni, mert törölnek.Tudjátok hova fog mindez vezetni?Már akkora lesz a genetikai széttagolódás, hogy előbb utóbb újabb rémuralomra fog sor kerülni, de legalábbis vmi drasztikus, háttérhatalom által irányított
2013. júl. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
diktatúra bevezetésére.Ez lehet bármi olyan ideológia felbukkanása, ami arra fog összpontosítani, hogy tartsa egybe a nemzetet, ha kell erőszakkal.Ne legyen igazam!!
2013. júl. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!