Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Utálom a nyarat. Valaki még...

Utálom a nyarat. Valaki még így ezzel?

Figyelt kérdés

Ha rossz a kategória, ne kövezzetek meg :D

Dög meleg, allergia nekem mindig a nyár, ha az idei tényleg olyan esős-borongós lesz az lesz nekem az áldás. Barátok közül egyet sem látok, mert mindenki ezerfele széled, 5-6 buli ha van a két és fél hónap alatt. Most találtam nyárimelót szóval le leszek kötve, de azért idén sem repesek a tudattól, hogy már június van...



2013. jún. 4. 21:36
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
45%

Nekem a nyár tetszik, végre meleg van, nem kell rétegesen felöltözni, kint a lányok lengébben öltöznek amit imádok:) Plusz a strand szezon, akkor lehet úszni, télen utálok uszodába járni mert akkor ha fedett helyen vagyok vagy olyan helyen ahol ilyen buborék sátor van akkor olyan fülledt a levegő és ott a felhevült testemmel ha bemegyek az átjáróba ahol van vagy 1-2 fok pluszba akkor rögtön megfázás.

Pedig imádok úszni. Nyáron ha idén jó nyarunk lesz remélem akkor engem két helyen lehet megtalálni. A munkahelyemen mert már dolgozó ember vagyok vagy a helyi strandon vagy az uszodába. Plusz ha olyan van akkor valamelyik szabadtéri szórakozóhelyen ahová csak nyáron szeretek járni jó időbe mert ha esik olyan sár van ott hogy derékig sáros leszek mire hazaérek....

Én a telet jobban utálom. Utálom hogy hamar sötétedik, utálom a hideget, a havat a jeges utakat, a hólapáttolást, meg akkor rossz a kedvem is, nyáron meg szinte csak szaladok a jókedvemben, plusz nem kell fűteni, fát sem kell vágni, de ma kénytelen voltam begyújtani mert már annyira lehűlt a lakás hogy az valami hihetetlen.

2013. jún. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
83%
Én csak a kánikula miatt nem szeretem, azt nagyon rosszul viselem.
2013. jún. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim válasza:
68%
Fölösleges bármelyik évszakot is utálni, ugyanis már az összes egybefolyt; a jellegzetes vonásaik felcserélődtek: nyáron van van hideg, télen eső, tavasszal lapátolunk havat, ősszel pedig napozunk. Én a hőséget utálom. Hogy mikor lesz legközelebb utálhatnékom, arról fogalmam sincs - bár, ha egy-két évet kell még erre várni, semmi kifogásom ellene. :)
2013. jún. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
98%
Én szeretem a nyarat, csak nem akkor amikor 40 fok van
2013. jún. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
92%
A kellemes 25-30 fok körüli nyarat szeretem,de a 40 fokot én se bírom.Amúgy én is allergiás vagyok,de gyógyszerrel ki lehet bírni.
2013. jún. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
57%
idén nem lesz nyár, örülj :P
2013. jún. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
85%
Idei nyáron enyhe telünk lesz! :)
2013. jún. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
93%

Én max. +20 fokig vagyok hitelesítve. A 17-20 fok nálam az igazi. 20-25 fok közök kezdek ideges lenni pláne ha nem fúj egy kis enyhe szellő sem.


A 30 fok nálam már a katasztrófa kategóriába tartozik.

Iszonyatosan nem bírom a meleget a napon egész egyszerűen düh rohamot kapok annyira elvesztem a komfort érzetemet. Szédülök, hányingerem van, ingerült vagyok tisztára idegbeteg leszek a hőségtől, üvölteni tudnék.


Ráadásul a saját izzadságomtól mindig kiütéses leszek.

Gyűlölöm a hőséget. Inkább a halvány napsütés, langyos levegő egy kis szellő...az az igazi.


Persze kell a nap mert amúgy meg virág bolond vagyok és szeretek velük pepecselni és cserepekben paprikát, paradicsomot és egyebeket nevelek.


Emlékszem, amikor sok évvel ezelőtt egyszer napokig 40 fok volt olyan rosszul lettem, hogy 3 hétig voltam beteg állományban. Nem tudtam enni, kiszaladt minden erő belőlem, a klotyóig alig bírtam elmászni úgy szédültem.


Régen, amikor volt ősz és tavasz na azok voltak a kedvenc évszakaim.

A telet csak a sár miatt utálom. Egész télen kihúztam egy szál takaró alatt ráadásul csak egy konvektorunk van az is a nappaliban de anyám néha annyira felhúzza, hogy kiabálni kell vele, hogy levegye mert rosszul vagyok. Mindig ő akarja eldönteni, hogy fázok-e.


Voltam orvosnál is a problémámmal. Azt mondta, hogy hő antitoleranciám van. Nincs rá gyógyszer el kell viselni. Legyen nálam friss víz, ha lehet közlekedjek a hűvös oldalon, nedves zsebkendő, stb. és ne mászkáljak ha nem muszáj.

2013. jún. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim válasza:
89%
Én így vagyok :D Sose szerettem, többnyire a nyaraimat otthon töltöttem mert nem bírtam elviselni a meleget, és nem volt se kedvem, se hangulatom sehova menni csak olykor-olykor..alapjáraton ha nincs semmi bajom nem leszek rosszul sose, nyáron ez meg százszorozódik. Nekem muszáj hogy érezzek egy kis ha nem is hideg de valami hűvös szerű szelet, különben nem kapok levegőt és fulladozni kezdek, migrénem lesz, rosszul leszek, hányingerem lesz, ájulok..stb. Szóval borzalom, bár már 2. éve próbálok előre felkészülni és kicsit javítani a helyzeten mert hiába kedvem sincs a nyárhoz és a meleghez, már itthon ülni is bedilizek..Szóval ez hogy idén valszeg "enyhe telünk" lesz, nálam ez bazi jó pont. Bár az se jobb ha non stop esik az eső, de inkább az mint a meleg.
2013. jún. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
92%
Na, erről én is tudnék mesélni. Tavaly se enni, se aludni, se semmit nem tudtam az 50 fokban, tiszta beteg voltam. Ráadásul a szobámban 3 ventilátor ment rám és nem volt elég. Hajnali 4 órákig vergődtem és soha nem sikerült kialudnom magam, mert mindig csurom víz voltam. Az ivásról meg ne is beszéljünk. Megittam 4 liter ásványvizet, már majd kipukkadtam, de nem volt elég, mert folyton szomjaztam. Szóval a tavalyi nyár maga volt a pokol, szörnyű volt, sokk, trauma. Mindenki beteg volt körülöttem, mindenki döglődött a vakációzás helyett...és ugye elviselhetőbb a nyár, ha az ember NYARAL, amire a nyár való, de aki egész nyáron dolgozik, annak csak a sz@r 50 fok jut, semmi más. Ezért én se szeretem a nyarat, csak a tavaszt és az őszt. A tél sem a kedvencem, mert szélsőséges hideg van és élhetetlen az egész. Most van jó idő:) Ilyen legyen minden nyár:) Azt se bánnám komolyan, ha minden este vihar lenne és dörögne az ég, csak ne legyen olyan pokol, mint amilyen tavaly volt, mert akkor azt hittem, ott döglök meg. Még a legrosszabb rémálmomba se legyen soha többet olyan nyár, mint tavaly, mert az egy trauma volt.
2013. jún. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!