Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Túl féltékeny lennék?

Túl féltékeny lennék?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem szeretem ha a barátom más lányokkal beszèl. Azt sem ha megöleli vagy megpuszilja őket. És néha még érzem magam hülyén amiért egy lemondott tali helyett egy másik (addig idegen) lánnyal tölti a napot. Más lány ír az üzifalára..más lány üzifalára rak ki képeket. Aztán én vagyok a hibás amiért ez gondot jelent. És néha nem elég egy "sajnálom". Persze én se vagyok egy szent..de ilyet akkor se..folyamatosan. Nagyon nagyon szeretem..de van hogy azt kívánom bár ne így lenne..


Tehàt én reagálom túl vagy tényleg túl kevés teret engedek neki?



2013. jún. 6. 22:47
 1/10 anonim válasza:
32%

Te reagálod túl ÉS túl kevés teret engedsz neki.

Nevetséges vagy igazából.

2013. jún. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ismerni kellene a helyzetet. A barátod viselkedése lehet teljesen természetes is, de lehet bántó is. Hogy egy lemondott találkozó helyett egy idegen lánnyal ismerkedik, az mindenképpen furcsa.
2013. jún. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Kicsit túl reagálod a dolgot. Elhiszem hogy ez kicsit kellemetlen neked, mint lány mondom neked, de nem feltétlen kell rosszra gondolni. Elején én is egy kicsit féltékeny voltam amikor a párom más lányokkal haverkodott, de rájöttem meg el is mondta nem egyszer nem kétszer hogy benne megbízhatok ő nem lépne félre.

Neki sok lány barátja van de mindegyik foglalt szinte, aki meg szabad, azzal sem megy túlzásokba.

Én nem vagyok rá féltékeny ez miatt, megpuszilja őket és akkor mi van, ez a köszönés náluk mégsem foghat velük kezet. Neki van egy sógora és a sógórának a húgával is jóban van és mivel ő "családtag" így vele is puszival köszön. Nem vagyok rá féltékeny még ha egy bombázó a csaj akkor sem. Tudom jól hogy a párom engem szeret és becsül, így megbízom benne, és ő is bennem. Ő sem szól ha más pasikkal lát meg engem beszélgetni meg amikor én is puszival köszönök nekik, meg ölelgetem őket. Ő is nagyon jól tudja hogy van egy határ amit nem lépek át.

Ha ő megbízik benned, mer gondolom így van akkor te is bízzál meg benne. nem lesz semmi, ha meg még is amit kétlek akkor tudom hogy nehéz lesz, de akkor megsem érdemelne téged ha belegondolsz.

Ha meg szereted és ismered akkor biztos hogy tudod hogy nem tenné meg veled hogy félrelép. Szerintem bízzál meg benne próbálj erről leszokni mert ennek lehet rossz vége is egy idő után. Szerintem ülj le vele és mondd el neki ezeket a dolgokat ha ennyire zavar, ezzel is könnyíthetsz magadon és biztos hogy megfog téged nyugtatni!

2013. jún. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha nem lenne ott, hogy más lány miatt lemondja a talit, akkor gondolkozás nélkül azt mondanám, hogy te reagálod túl. De így nem tudom.
2013. jún. 6. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
38%
Én megölném az összes lányt aki a párom közelébe megy.Amúgy meg milyen barát az olyan aki más lányokat megölelget vagy megpuszilgat???Egy normális férfi még véletlenül sem viselkedi így más lányokkal ha van barátnője.Az én barátom még fiúkkal sem barátkozik nemhogy lányokkal!!Ezt sűrgősen beszéld meg vele hogy azért fogja vissza magát mert szerintem egy rendes párkapcsolatban ilyet nem lehet megtenni, figyelni kell a másik érzéseire, én se megyek még ismeretlen férfiak közelében se nehogy rosszul essen neki....
2013. jún. 6. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

tudja hogy zavar. mondtam már neki többször is és mindig próbál megnyugtatni...na nem mintha sikerülne neki

Ha velem van nincs semmi gond..de rossz tudni ha mással van

2013. jún. 6. 23:09
 7/10 anonim ***** válasza:
Azt nem várhatod el, hogy szakítsa meg a kapcsolatot a lány barátaival! Neked is vannak fiú barátaid biztosan. Akkor miről is beszélünk??
2013. jún. 6. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Alaque ***** válasza:

Hát ha rossz tudni, hogy mással van, akkor ne tudd! Rendkívül egyszerű, szemérmesen lehunyod a szemed. :D


Viccet félretéve, szerintem nem vagy túl féltékeny. Teljesen érthető - ha a barátnőm lemondana egy találkozót, hogy egy másik palival tölthesse a napját, iszonyat dühös lennék. Már amennyiben nem töltjük együtt minden szabadidőnket. Ha viszont így van, akkor engedtessék már meg, hogy az ember a barátaival is töltsön egy kis időt.

2013. jún. 7. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Hát figyelj én szerintem ha a te barátod, akkor meg ne puszilgossan senki mást,féltékeny vagy az igaz de szerintem nem reagálod túl inkább a pasid nem tudom hogy képzeli ezt.Én is ki lennék akadva,azon kivül ha forditott esetbe ezt pont te csinálnád meg vele......???akkor ő biztos nem akadna ki mi??!!Még jobban is....
2013. jún. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Szerintem igazad van, jó nem ismerem a körülményeket hogy mért csinálja ezt, de amennyit leirtál abból nekem az jön le hogy neked van igazad. Ha van barátnője akkor őt puszilgassa, ölelgesse, ne mást. jó az ölelés belefér ( nálam) De akkoris.
2013. jún. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!