Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy sokszor...

Miért van az, hogy sokszor olyan embereknek sikerülnek a dolgok, akik nem érdemlik meg?

Figyelt kérdés

Azt veszem észre, hogy vannak olyan emberek, akik a sikerért szinte bármit megtesznek, sőt olyan dolgokat is, hogy másokon átgázolnak, és sikerül is nekik. Ez egy másik példa, hogy egész félévemben végig tanultam, és nem vagyok bulizós, még sokszor a párommal is keveset foglalkoztam, mert tanultam, és a közel 100 emberből én bukok meg egyedül (amúgy nem vagyok hülye, mert minden más 4-es 5-ös, nehezebb tárgyak is)

Minden más téren is, aki megpróbál becsületes lenni, és nem kibeszélni másokat, az mindig megszívja. Én komolyan nem értem ezt, mindig várom, hogy egyszer majd történjen valami jó dolog velem, de nem nagyon akar. Miért van ez? Egy szerencsétlen lennék?



2013. jún. 7. 22:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Wass Albert válasza:


Bár úgy tűnik ma, mintha csak a hamisak, gazok és gonoszok számára gyümölcsözne az élet ne irigyeld őket! Összeomlik alattuk a csalásra épült világ. A jövendő az igazaké. Haladj csak bátran a becsület és tisztesség útján, a jövendő az igazakkal van.

2013. jún. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De aranyos vagy, köszönöm :)
2013. jún. 7. 23:00
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

"vannak olyan emberek, akik a sikerért szinte bármit megtesznek"


Na, akkor miért nekik sikerül..? Egyébként akármennyit tanultál, az nyilvánvalóan nem volt elég, de te ahelyett, hogy végiggondolnád, hol rontottad el, inkább másokra mutogatsz, hogy nekik érdemtelenül sikerült... A hiba benned van, nem mindenki másban.

2013. jún. 8. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nagyon kedves vagy, hogy biztatsz, ez az oldal szerintem azért van, hogy mindenki bátran kérdezhessen és ha mondjuk lelkileg nem érzik valami jól magukat, akkor bátorítsák őket, nagyon jól esnek a bátorító szavaid, köszönöm :)
2013. jún. 8. 10:56
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha a többi jegyeid jók, akkor ott ami nem sikerült valami alapvető hiányzik. Ezt keresni kell. Nálam volt olyan a sok iskolai évem alatt, hogy nem értettem. De nem tudtam megmondani, mit nem értek... Valahogy nem állt össze a dolog... Majd tulajdonképp, egy intuitív pillanatomban valahogy meg megértettem... Azt, hogy mit is akarnak tőlem?:)) Mit is várnak? És attól kezdve ment a dolog. Ez lehet, hogy nem érthető. De kellene egy olyan segítő a pótvizsgához, akitől mindent meg mersz kérdezni. Akár butaságot is. Nem barmol le. Nem ír egyest. Nem aláz, nem szégyenít. Elmondja. Nyugodtan. Az komoly segítség, mert lehet, hogy pont az a kicsit esetlen kérdés és felelet után jön az intuíció, hogy mit is várnak itt tőlem?
2013. jún. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszodat, el kezdtem újratanulni az egészet és az egyszerűbb példákat is átnézni, köszönöm a segítséged :)
2013. jún. 8. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!