Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális dolog az, ha nem...

Normális dolog az, ha nem válaszolok amikor feldühítenek vagy megbántanak?

Figyelt kérdés

Ha valaki el kezd szidni, hogy ezt és azt nem csináltam jól, ezt meg azt rontottam el, nem tudok neki visszaszólni. Magamban elmondom a véleményem, de neki már nem megy. Nem mindig van így. El szoktam mondani a véleményem, szoktam veszekedni, de bizonyos helyzetekben nem tudok egy szót se szólni. Fogalmam sincs, hogy miért csinálom, de szerintem nem normális dolog.


15/L


2013. jún. 8. 12:59
 1/4 Carole válasza:
attól függ. ha megsértődsz és azért nem válaszolsz az gyerekes. de ha szimplán olyan ember vagy, hogy nem tudsz vitázni, akkor fogalmam sincs.
2013. jún. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem túl jó dolog, hogy nem tudsz konfrotálodni, mert a felnőtt életben bizony lesznek olyan helyzetek amikor nagy szükséged lenne rá,hogy ki tudj állni magadért,és azért amiben hiszel, ezért nagyon tudom javasolni, hogy próbálj változtatni ezen, mert ha ez a személyiségvonásod megmarad felnőtt korodra akkor nehéz és frusztrált életed lesz.
2013. jún. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem se. Legalább a magatartásást visszautasítani kéne. Min. egy hagyjálbékén.:)
2013. jún. 14. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Igen, szerintem is normálisabb lenne egy hagyjál békén, ha nem akarok beszélni, de hirtelen az se szokott a számra jönni. Akármennyit gondolkozom rajta, nem tudok rájönni, hogy mitől van.

2013. jún. 15. 23:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!