Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Emberi tulajdonságok

A kérdés

Miért ilyen rosszindulatúak és ellenségesek az emberek?

Ma például láttam egy tök szép lányt itt, aki megkérdezte, hogy mi a véleményük róla, és a válaszok túlnyomó többségében arról szóltak, hogy az illető roma ( pedig nem az) , vagy hogy magamutogató. Nem értem.

Keress kérdéseket hasonló témákban: ellenségesség, rossz

2013. jún. 9. 22:11  Privát üzenet  

A válasz
Ezt hívják úgy hogy irigység. Lehet hogy tök szép volt, de az emberek nagy része jobban érzi magát ha a tök szép emberben találhat valami hibát(pl: roma(nem azért hogy ez hiba lenne, de egyesek szerint az...), vagy éppen magamutogató).

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont 2013. jún. 9. 22:42 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Miért ilyen gonoszak, rosszindulatúak itt az emberek?
Miért ilyen rosszindulatúak velem az emberek?
Észrevettétek, hogy valójában az idióta emberek, akik még rosszindúlatúak is keserítik meg az életeteket?
Miért olyan ellenségesek a szlovákok azokkal a magyarokkal is, akik próbálják őket megvédeni?
Hol találhatnék olcsón (nem rendelős oldalon) 65 AA méretű melltartót? (kérlek ne cikizzetek, nem a rosszindulatúak véleményét kértem)
Miért ilyen rosszindulatúak velem itthon?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések az Emberi tulajdonságok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!