Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit lehet tenni, hogy ne...

Mit lehet tenni, hogy ne legyen gyerekes a hangom? (fiatal felnőtt)

Figyelt kérdés

Nagyon zavar, sokszor emiatt inkább nem szólalok meg. Főleg telefonhíváskor zavar, mikor mindenkinek az az első benyomása, hogy óvodással beszél. Nekem csak akkor tűnik fel, mikor videóról visszahallgatom hogy beszélek. Lehet, hogy rosszul képzem a fogaimmal a hangkat (fogszabályozás segíthet?), vagy sok az orrhang?

(Egyébként jártam logopédushoz 5 éves koromban, szóval minden hangot megtanultam, nem raccsolok, stb., 19L vagyok.)


2013. jún. 10. 11:16
 1/3 anonim válasza:
100%
Ezzel én is így vagyok.:D 23 éves lány vagyok, nemrég dolgoztam egy telemarketing cégnél és a telefonba azthitték hogy egy 8 éves kisfiu vagyok.:DDD Én mondjuk külsőre is 15-nek nézek ki. Szerintem egyáltalán nem gáz ha gyerekes a hangod, sőt ha 19 éves vagy még az is lehet hogy fog mélyülni. A pasiknak bejön a gyerekes hang, de amúgyse tudsz ellene tenni szerintem.
2013. jún. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
66%
Önismeret-mélyítés, önelfogadás.
2013. jún. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Előzőt jól padlóba pontozzák a felületesebbek, pedig ott van ez a kutya is elásva szinte minden esetben. Ha tényleg a hangzók adják a jellegzetességet, és a hang mélysége legfeljebb csak rásegít, akkor tényleg az önismeret az egyik legfontosabb tényező a képletben.
2013. jún. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!