Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért élvezik az emberek, ha...

Miért élvezik az emberek, ha megalázhatnak másokat?

Figyelt kérdés

2013. jún. 10. 15:21
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Mert ebből nyerik az energiájukat.
2013. jún. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
mert gonoszak.
2013. jún. 10. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
Mások megalázásával próbálják elfedni saját hibáikat, hamis önbizalmat nyerve belőle.
2013. jún. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
69%
Mert attól lesznek "kemények".. Önbizalmat ad nekik ,ha a kisebbet ,gyengébbet megalázhatják és akkor majd jót nevetnek a többiekkel ,hogy ők milyen rajok.. Épp ezért nem szabad ezt ,hagyni mert később csak rosszabb lesz.. Tapasztalatból mondom ,hogy ki kell állni magunkért...
2013. jún. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
60%
Valamikor én is ilyen kis g*ci voltam, még gyerekkoromban. Idővel aztán megváltoztam, ma már gyűlölöm az olyan embereket, amilyen én is voltam. Valójában szánalmasak, és nevetségesek az ilyen emberek, csak ők képzelik az ellenkezőjét.
2013. jún. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
85%
Így van. Nagyon kilóg a lóláb, hogy ezzel csak koldulja azt az érzést, amikor egy pillanatra többnek gondolhatja magát a másik embernél. És magától értetődő, hogy azért szorul rá erre, mert nagyon bizonytalan. Sokan belefolynak a játékába, mintha az áldozatszerep miatti állandó duzzogás fontos része lenne az életüknek... :)
2013. jún. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
10%
mert sátáni jó érzés muhahahhahaaaaa
2013. júl. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ennek szerintem több oka is lehet, például szadista hajlam, bizonytalanság kompenzálása (ilyen esetekben annyira elvakítja őket az, hogy elégtételt szerezzenek, hogy nem érdekli őket, mivel jár ez). Vagy a magát másokkal való összehasonlítgatás eltorzultabb formája, ha gy gondolkodik az illető, hogy nem neki kell fejlődnie, hanem másokat kell lenyomni. Esetleg irigység, alacsony érzelmi intelligencia, primitívség.
2018. jan. 9. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!