Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Srácok, mit gondoltok arról,...

Srácok, mit gondoltok arról, ha egy lány érettebben gondolkodik egy kicsit a koránál? Minden normális, szeret hülyülni stb. , csak érettebben gondolkodik.

Figyelt kérdés
2013. jún. 10. 23:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Minden 22 év alatti lány azt hiszi magáról, hogy ő érettebb és tartalmasabb személyiség, mint a kortársai..
2013. jún. 10. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Még nem láttam itt a gyíkon olyan csajt, aki nem volt érettebb a többinél. Legalábbis azt hitte. Vagy az ismerősei azt mondták.
2013. jún. 10. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én nem vagyok érettebb. :D Pedig rámférne..

21/L

2013. jún. 10. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Teljesen egyetértek az elsővel. Szerintem pont az az ember nem érett, aki azt gondolja, hogy érettebben gondolkodik az őt körülvevőktől.
2013. jún. 11. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Alaque ***** válasza:

Ez az utolsó kijelentés hülyeség! A relatív érettségnek és a vélt érettségnek ilyenformán nincs köze egymáshoz. Tán nem lehet valaki érettebb a korosztályánál úgy, hogy ezzel tisztában van? Sokkal érettebb személyiségre vall ilyen cinikus, esetleg vicces, de semmiképp sem hasznos válaszokat ideböfögni a magas lóról, valóban. :)


Egyébként nem BAJ, inkább csak előnytelen. Szerintem az ember legyen annyi idős, amennyi, nem kell túlerőltetni ezt az érettség dolgot. Tény, hogy sokan alaptalanul azt gondolják, "érettebbek a többieknél", de ez az egész érettségmizéria egy értelmetlen hülyeség. Kit érdekel, hogy ki "érett" és ki "nem érett"? Nem vagyunk mi gyümölcsök, hogy minél érettebbek vagyunk, annál jobbak legyünk.


Valaki lehet, hogy komolyan veszi a tanulást tizenhat évesen, de két rímelő sort nem írt le még életében, ellenben egy másik tizenhat éves, aki leszarja az iskolát, rendkívül színvonalas verseket ír. Melyikük az érettebb? Vagy beszélhetnénk versírás helyett sportról, akármiről. Mindenkinek mások a prioritásai, ettől nem lesz senki jobb, vagy rosszabb, nem kell ügyet csinálni belőle. Nagyon szomorú, hogy valamiért úgy van berendezkedve ez az ország, az iskolapadtól a vezérigazgatói székekig, hogy csak a magolást, a seggelést, az úgynevezett "szorgalmat" értékelik, az önálló, érdemi gondolkodást nem.


Ne mondja senki, hogy attól, hogy "érettebb" valakinél jobb is lenne nála. Normális társadalomban mindenkinek meg kéne, hogy legyen a helye, de valamiért ez a begyöpösödött hozzáállás megbetegíti az egész országot, rányomja a bélyegét az egész életre.

2013. jún. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azt, hogy "hú de fullos bige". Ezt akarod hallani, hm? Sajnos lány vagyok, szóval nem tudok normális válasszal szolgálni, én csak annyit mondanék, hogy szállj le egy kicsit a magas lóról, és nézz körül! Nincs kamasz, aki érettebb lenne a koránál. Legalábbis én még nem láttam. Mindenkinek vannak gondolatai, és az a legidiótább, aki a többieket egy ostoba nyájnak hiszi, akik mennek utána.
2013. jún. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!