Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csináljak, ha utálom, ha...

Mit csináljak, ha utálom, ha valaki beleszól az életembe?

Figyelt kérdés
Nem bírom elviselni, és nagyon dühös leszek, ha valaki úgy beszél bele a dolgaimba, hogy nem kértem meg rá. Még ha tényleg csak jót akar, és tanácsot akar adni, akkor is nagyon idegesít. Akár a párkapcsolatomról van szó, a munkámról, vagy a tanulmányaimról. Nagyon nehezen viselem, ha belebeszélnek.. főleg olyanok, akik nem tartoznak a közvetlen családomhoz. pl. a párom testvére imád kéretlen tanácsokat osztogatni. mit csináljak, hogy jobban tűrjem az ilyesmit? hasonló problémája van valakinek?
2013. jún. 11. 15:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Teljes mértékben úgy vagyok vele ,ahogyan te is.. Én sem szeretem ,ha beleszólnak a dolgaimba,vagy ha megmondják ,mit csináljak.. Engem nagyon dühíteni szokott ,főleg ha olyan dolgokba szolnak bele amihez semmi közük.. Én is ilyenkor csak felidegesítem magam ,de mást ilyenkor nem nagyon lehet tenni...
2013. jún. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én mosolyogva végighallgatom az illetőt, hogy persze-persze, aztán úgyis úgy csinálom ahogy én akarom. :)
2013. jún. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
mintha magamat hallanám ( csak a tiéd finomabb megfogalmazásban lett írva)
2017. júl. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!