Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek, hogy ez változzon?

Mit tegyek, hogy ez változzon?

Figyelt kérdés

A helyzet a következő: néhány hete kifecsegtem osztályon belül egy jó barátnőmnek, egy olyan dolgot amit egy másik osztálytársam/barátnőm bízott rám. Nem kellett volna.. igen utólag belátom, hülyeség és alattomos dolog volt, de akkor nem gondoltam ebbe bele. Ezek utána a lánnyal aki rám bízta a "titkot" megbeszéltem a dolgot lezárult az ügy.


2 hétre rá az egyik nagyon jó barátnőm (osztálytársam) elkezdte terjeszteni rólam h mekkora kétszínű ribanc vagyok, mindenkit kibeszélek a háta mögött (főleg őt), és stb...Tudni kell rólam, h ami a szívemen az a számon, de ezt az illetőnek is megmondom, nem kell ahhoz a háta mögé mennem. Ez a stílus sokaknak nem jön be, lekezelőnek tartják. Most mindenki azt hiszi az osztályban h amit rám bíztak valamikor pl: egy bizalmas dolgot, azt én szépen kiteregettem mindenkinek, holott ez abszolút nincs így, az első és utolsó eset az volt amit már leírtam! A lánnyal 1x megpróbáltam megbeszélni a dolgot de megvonta a vállát és otthagyott.


Na most én tanácstalan vagyok, nem szoktam felvenni a sértéseket, nem szólok bele a dolgokba ha vita van, próbálok közönyösnek tűnni, viszont ha engem támadnak kinyitom a szám! Ebben az esetben most lassan egy hete próbálok úgy tenni mintha nem érdekelne a dolog, de belül azért mégis fáj h ez a helyzet alakult ki, és megromlott a viszonyom sok emberrel...mit tanácsoltok mit tegyek? hozzáteszem nagyon büszke ember vagyok nehezen lépek (ebben az esetben 1x megpróbáltam, kudarcba fulladt az egész)Tanácsokat várok, elég elkeserítő az ügy :/



2013. jún. 11. 15:45
 1/1 anonim válasza:
ohh az életben még annyi ilyen esemény közbejön, egy kis idő és már mindenki talál új "rágcsálnivalót"
2013. jún. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!