Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kinél hogy jelentkezik egy...

Kinél hogy jelentkezik egy rossz nap?

Figyelt kérdés
ugy értem,hogyan teszitek magatokat tul rajta?mik jàrnak ilyenkor a fejetekben?mit tesztek hogy jobb legyen?mi az oka a rossz napotoknak?
2013. jún. 12. 10:47
 1/3 anonim ***** válasza:
nem sok mindent tudok ellene tenni...majd elmúlik. van amikor egyszerűen úgy ébredek fel, hogy semmihez és senkihez nincs kedvem. ilyenkor egész nap filmezek, netezek, és várom, hogy elmúljon a nap...lehet nem a legjobb megoldás, de szerencsére nincs sokszor rossz napom. illetve ha a párommal tudok találkozni ő mindig felvidít:)
2013. jún. 12. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem a rossz nap ott kezdődik, hogy mindenki belém köt, ha nem hagynak békén az emberek. Erre az a megoldásom, hogy elvonulok előlük minél messzebbre. Ha még a nap is süt és nem fúj a szél, az akár vissza is tudja szerezni a jó napom :)

Csak ha visszamegyek, akkor ugye megint elcs*szik, és már nem tudok visszanyugodni. Tarts állatot! ;DDD

2013. jún. 12. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ja, hát kezdődik azzal, hogy úgy kelek fel, mint akit agyonvertek az éj folyamán.

Aztán rám nyávog a macskám, "ETESS SZOLGA".

Bepakolom barátomnak az ebédet. Elbúcsúztatom.

Kávé vagy gyömbértea-ez jó nagyon.

Váltott hideg-meleg zuhany!!! Én anélkül nem is kelek fel.

Lemegyek boltba, levegőzés. Boltban olyan vagyok, mint egy zombi, eladók néznek.

blabla Hazaérek, ebédfőzés. Munkakeresés. Macskázás. Morgás. Edzés. Dél körül már emberi formát veszek fel.


Tehát ellenszer:

-gyömbértea

-hideg-meleg zuhany (ezt gyakran edzés után inkább)

-edzés, mozgás, levegő

-állat

+egy olyan munka, ami jó :I

2013. jún. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!