Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Amikor azt mondják, hogy...

Amikor azt mondják, hogy "küzdj az álmaidért" te miért küzdesz? Azaz, mi az álmod?

Figyelt kérdés
2013. jún. 12. 10:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hogy a barátnőm, újra velem legyen..:( Nem nagy kérés szerintem, de nem nagyon akar teljesülni..
2013. jún. 12. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hogy megvalósítsam azt,amiért annyi évig tanulok....Amerikába szeretnék kijutni!
2013. jún. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hogy sikerüljön a vizsgám, és tudjam hasznosítani az életben a szakmámat/tehetségemet, amiből annyi pénzem legyen, hogy végre normális életszínvonalon élhessek!
2013. jún. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hogy munkám legyen és tudjak végre az álmaimért is küzdeni azután.
2013. jún. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem az álmom egy család, egy saját családi ház illetve egy saját autó és olyan életszínvonal, hogy nyaranta el tudjunk menni nyaralni a tengerpartra. Nyilván ahhoz, hogy ezt elérjem több kisebb lépcsőfokot kell megtennem, a következő most, hogy sikeresen le záróvizsgázzak és felvegyenek mesterképzésre.
2013. jún. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem nincs se erőm, se kitartásom, se kedvem, se motivációm ilyesmihez ezért nem is küzdök semmiért.Igazából álmaim sincsenek, egyszerűen csak úgy élek hogy azt csinálok amihez éppen kedvem van. Az meg hogy holnap vagy 1 év múlva mi lesz, nem érdekel.
2013. jún. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!