Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok mi szâmit nektek?...

Lányok mi szâmit nektek? Külsō vagy belsō?

Figyelt kérdés

Melyik a fontosabb?

Pl. sármos,izmos,bunkó vagy átlagos,vicces,romantikus fiú?

Mi a legfontosabb?Mi fog meg bennekteket?

Irjatok vèleményt és kort.



#férfi #fontos #külsō #belsō
2013. jún. 12. 11:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Hogy mi számít?Nekem mindkettô,külsô,belsô egyaránt.Legyen jóképû,okos,romantikus és bármilyen témáról lehessen beszélgetni vele.A legfontosabb,hogy olyan pasi legyen,aki megtud becsülni engem,nem lép félre,nem használ ki.Nem tudom,melyik a fontosabb,a külsô vagy a belsô között....de talán a belsô.Hiába sármos egy pasi,ha bunkó és hiába tökéletes belsôleg egy másik,ha nagyon csúnya. 18/N
2013. jún. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha valaki izmos és nagy fekete autóval jár az nem = azzal hogy bunkó!
2013. jún. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerinted valaki jól érzi magát egy sármos, izmos, bunkóval?

Hosszú távon csak a lánynak lesz rosszabb, de az meg is érdemli, ha ilyen tulajdonságok miatt választ magának párt.


Volt szerencsém egy kicsit furcsa kinézetű, de végtelenül aranyos sráchoz. Hidd el, sokkal jobban éreztem vele magam, mint ha a legmenőbb fickóhoz mentem volna, mert néha van olyan beszólása, amit ha hallana a mostani barátnője, biztos elsírná magát.

2013. jún. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Oversoul 1 válasza:
A tökéletes külső tükrözze a tökéletes belsőt... :D
2013. jún. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
lehet valaki akármilyen sármos, ha a személyisége nem felel meg.. de ez sem minden, ugyan ennyire fontos, hogy vonzódjak hozzá szexuálisan (20L)
2013. jún. 12. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem már tetszett mások által kifejezetten csúnyának talált fiú. De én nem voltam az esete. :)


Tetszett már 130 kilós, szupermackó, és vékony, csendes fiú is.


Nekem nincsen ideálom, mindig más-más külső-belső tulajdonság fog meg.


25/L

2013. jún. 12. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!