Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van olyan ember aki sosem...

Van olyan ember aki sosem tanult itt aztán középben elkezdte és sikerült neki le érettségizni?

Figyelt kérdés
2013. jún. 12. 13:25
 1/5 anonim válasza:
100%
Aki nem tud úszni, az ne másszon fára, mert elüti a villamos.
2013. jún. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én középben sem tanulok, de egy 3-as átlagom megvan :D Mondjuk szeptembertől már elkezdek, mert időközben meglett a célom:D
2013. jún. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én nem tudom hogy érettségiztem le, bazi nagy mázlim volt, hogy az összes tétel közül abból a néhányból húztam, amit pont a legjobban tudtam. A 4 évben elbambultam, egy időben még lógtam is és abban az évben a kémiatanárnőmnek annyira tetszett az év közbeni szereplésem, hogy úgy döntött, augusztusban még egyszer meghallgatná.


Valahogy leérettségiztem, egy évet még elvoltam tanulgatva, aztán dolgozni mentem. Én, aki korábban szenvedtem a suliban, lógtam, a munkahelyemen megtáltosodtam, keményen dolgoztam. Később újra tanulni kezdtem, már azt, ami érdekelt, úgy mentem vizsgázni, hogy volt amibe bele se kérdeztek, úgy elmondtam, hogy csak azt mondták, hogy ez ötös....

2013. jún. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én 6. óta nem tanultam, érettségire is annyit készültem, hogy megnéztem milyen témák vannak egyáltalán. Mégis lett 3db 3-asom és 2db 5-ösöm. (tavaly) Mondjuk én nem akartam egyetemre menni, ezért nem tanultam.
2013. jún. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Idén érettségizek én is (hétfőn szóbeli) Írásbelire semmit nem tanultam és sikerült össze kukáznom a pontokat szóbelire,maradt 3.5 napom,de eddig semmit nem tanultam,az angol valószínűleg meglesz mert abból "jó" vagyok a többi meg majd alakul .. :D
2013. jún. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!