Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Túlérzékeny vagyok, hogyan...

Túlérzékeny vagyok, hogyan erősödjek meg ezen a téren?

Figyelt kérdés
Gyakran van hogy nem kifejezetten kedvesen szólnak hozzám a munkahelyen és olyankor nem tudok mit kezdeni ezzel, elkezdek sírni. Próbálom visszatartani mindig, másra gondolni olyankor, de nem megy. Hogy csináljam, hogy ne sírjak minden sz*r miatt?
2013. jún. 14. 19:40
 1/2 anonim ***** válasza:

nő vagy??

szerintem gondolkodj pozitívan, a jót lásd bármit mondanak is.

esetleg gondolkozz el azon hogy mi késztetheti az embert hogy csak úgy ilyet mondjon neked, valószínűleg nincs túl jó életet, szerintem inkább sajnáld minthogy haragudnál rá

2013. jún. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Férfiaknál is van ilyen. Én dogloztam olyan helyen ahol állandóan basz.gattak. Onnan hamar kiléptem.Volt olyan hogy egymás után sorozatosan hagytam ott a munkahelyeimet mert szarabbnál szarabb helyekre kerültem.Volt ahol azért túrtak ki mert nem fizettem ki a kávét .Máshol meg azért mert külföldi voltam .Olyan is volt hogy azért mert nem voltam kommunikativ nem tudtam miről beszélgtni a munkatársakkal.Volt olyan munkahelyem ahol azt élvezték kollégák hogy hogyan tudták a másikat megalázni.Volt olyan munkatársam akivel megcsináltak olyat a munkahelyen (elég idióta volt hogy hagyta )hogy odakötözték a székhez a műhelyben belenyirtak hajába hajvágógéppel,utánna meg befujták a haját neonzöldre meg rózsaszinűre.
2016. dec. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!