Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van olyan ember, aki nem...

Van olyan ember, aki nem szeret hülyéskedni, komolytalankodni?

Figyelt kérdés
És mi ennek az oka?

2013. jún. 15. 23:38
 1/4 anonim válasza:
100%
Van, az, hogy olyan családban nőtt fel ahol nem gyakori a vidámság. Ezt tanulja el akaratlanul is az ember és idegennek tűnik az egész. Nem arról van szó, hogy nem szeret hanem, hogy nincs hozzászokva. Vagy pedig a másik, hogy elbánt vele az élet vagy mi. Gondolom én.
2013. jún. 15. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Van ilyen. Vagy depressziós, vagy pedig úgy nőtt fel, hogy az egész családja komoly és iskolában meg zárkózott.

Csak sajnálni tudom az ilyet.

2013. jún. 16. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Egy szó mint száz, tök szar családban nőtt fel.
2013. jún. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én sajnos ilyen vagyok, nem tudom mindig elengedni magam. Nincs testvérem, a szüleimmel pedig sose tudtam hülyéskedni, mert elég keményen kikövetelik a tiszteletet és ebbe a hülyeség már nem fér bele, mert egy rosszul elsült poén elég nagy veszekedéseket szülhet. Ha nevetni merte, vagy hülyéskedni az unokatesómmal, akkor meg volt a napi balhé, mert zavarta őket. Persze attól még hülyéskedek és remélem, nem tudtak teljesen megtörni, de néha sajnos észreveszem magamon, hogy én is olyan vagyok, mint a szüleim, bosszant, ha valaki elengedi magát. Nem egészséges és nem normális dolog, igyekszem magamon változtatni. Ez van, most biztos sokan sajnálnak. Imádom a névtelen fórumokat.
2013. jún. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!