Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van ekkora különbség...

Miért van ekkora különbség egy nőnek a fehérnemű, és a fürdőruha között?

Figyelt kérdés

Ha belépek egy szobába ahol éppen átöltözik , és fehérnemű van rajta sietve ki kell mennem a szobából hevesen bocsánatot kérve. De a strandon rengeteg ember előtt meg nincsen semmi gond fürdőruhában, pedig a kettő elvileg ugyanannyit mutat.

Most akkor mi a helyzet???



2013. jún. 16. 13:54
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne próbáld megérteni a nőket!
2013. jún. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom csak a meglepetés ereje miatt jönnek zavarba, vagy attól, h rajtuk csak fehérnemű van, te pedig fel vagy öltözve. Strandra úgy megy az ember, h rákészül és tudja, hogy sokan látni fogják és ő is lát másokat.
2013. jún. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Így lettünk szocializálva, na. Fürdőruhában illik idegeneknek is mutogatni magad, fehérneműben meg nem. Egyébként logikát tényleg ne keress benne. :)
2013. jún. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
94%
Akkor menj be a munkahelyedre/iskoládba egyszál (fecske típusú) alsónadrágba, és egyből megválaszolod a kérdést magadnak.
2013. jún. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
66%
Nekem egyszer az egyikük azt mondta, az "intim dolog". Ne várj logikát; női fejjel sem értem őket!
2013. jún. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
45%
Ez nagyon jó kérdés! :) Nem gondolnak arra, hogy sima bugyiban és melltartóban is annyi látszik belőlük mint bikiniben!
2013. jún. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
45%
Én nő vagyok, és passz. De én is így vagyok vele :) Fürdőruhában bárki, bármikor, fehérneműben meg szinte senki.
2013. jún. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Akkor a kérdés tanulsága: A nőket nem érteni kell, hanem szeretni :)
2013. jún. 16. 20:14
 9/10 anonim ***** válasza:

"Akkor menj be a munkahelyedre/iskoládba egyszál (fecske típusú) alsónadrágba, és egyből megválaszolod a kérdést magadnak."


Ez csak akkor lenne használható érv ha iskolába is fürdőruhában menne mindenki.

2013. jún. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Már bocs, de a kérdésben is két különböző hely volt a két szituációban, akkor a hasonlatban miért kell ugyanaz a hely?
2013. jún. 17. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!