Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak én érzem úgy, hogy ha...

Csak én érzem úgy, hogy ha akarnám igen is jobbá tudnám tenni a világot?

Figyelt kérdés

Legalábbis a világ egy piciny részét..

Most komolyan, vannak kis és nagy ötleteim is, némelyik elég abszurd, de valahogy olyan érzésem van, hogy ha belevágnék, akkor számos ember életét könnyíteném meg, segítenék rajtuk, támogatnám vagy megmenteném őket.

Ti nem éreztetek már ilyet?

Vagy ez csak azért van, mert még fiatal vagyok és ilyenkor jönnek az ilyen "nincs lehetetlen!" és "nekem minden sikerülhet!" érzések?

16/L



2013. jún. 18. 04:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az igazi nagy embereknek ezek a fiatalkori világmegváltó tervei később sem múltak el, szóval nincs ezzel semmi gond, merjünk nagyok lenni!
2013. jún. 18. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha vannak ötleteid, akkor valósítsd meg őket, ha csak pár embert teszel jobbá, nem az egész világot, már akkor is nyertünk.
2013. jún. 18. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát, fiatalkorra jelemzőbb az ilyen hozzáállás, mert "messziről" mindig úgy érzik a gyerekek és fiatal felnőttek, hogy majd ők megváltják a világot. Ez így van rendjén, mert emiatt van motiváció tanulni, dolgozni, haladni.


Legyen úgy, hogy te tényleg megvalósítod!

2013. jún. 18. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm!:)

Azon leszek, hogy sikerüljön, mert annyira nagy rajtam ez az "érzés", hogy addig úgy sem hagy nyugodni, míg nem teszek valamit.

2013. jún. 18. 10:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!