Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek egy választáskor...

Szerintetek egy választáskor a miniszterelnök-jelölteknél erősen befolyásolja a kinézetük (úgy értem, hogy mennyire jóképűek és csinosak)?

Figyelt kérdés
2013. jún. 19. 09:46
 1/4 eNerdzsy ***** válasza:
Nem.
2013. jún. 19. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jelentős mértékben nem hiszem, hogy befolyásolja. Nézz rá Magyarország legutóbbi néhány miniszterelnökére,és szerintem te is erre amegállapításra jutsz. Jó, lehet, hogy mondjuk Kennedy anno pár szavazatot azért kapott, mert jóképű volt, de nagy jelentősége biztosan nincsen a dolognak.
2013. jún. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ja hallotam valami olyasmit régen, hogy Kennedy a jóképűsége miatt nyerte meg a választásokat, holtt Nixon sokkal alkalmasabb lett volna már akkor is!
2013. jún. 19. 12:05
 4/4 anonim ***** válasza:
Inkább a karizmájuk, meggyőzőképességük. Amúgy igazából teljesen lényegtelen az egész. Bábok...
2013. jún. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!