Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan értelmeznétek ezt?

Hogyan értelmeznétek ezt?

Figyelt kérdés
Egy pasi áll tőlem pár méterre,énis állok!De utána közeledek felé,ő elindul,és hátat fordít nekem és jár fel-alá!Előtte mikor egy helyben állt,dumált valakivel,és lenézett a földre,és hírtelen,nem tudom mennyi időre,rámnézett!

2013. jún. 19. 18:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Autistáknál jellemző, bármiféle rossz szándék nélkül. Vagy csak simán zavarban volt.
2013. jún. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem értem,mért kellett felhozni az autistákat!Ha autista,stb. lenne,akkor leírtam volna!A második,amit leírtam elfogadható!Egyébként te még nem voltál ideges?
2013. jún. 20. 09:00
 3/3 anonim ***** válasza:

Ismét én vagyok. Nézd, az autisták jelentős részéről nem ismerik fel, h autizmussal élnek. Tehát nem tudhatod mindenkiről, ki autista környezetedben. Sokszor maga az autista se tudja önmagáról, csak azt h van kommunikációs nehézsége a környezetével, és h kissé más, mint a többség - de önmagában ez még nem elégséges paraméterkomplexum az autizmus diagnózishoz. Viszont jellemzi őket.


Az autizmus nem szitokszó, ez egy sajnálatos állapot, viszont gyakran átlag feletti képességekkel jár, főleg ha magasan funkcionáló, az autizmus spektrumon belül.


Én utólag tudtam meg, hogy gyerekként magasan funkcionáló autista voltam (aspergeres). Huszonévesen kinőttem önerőmből, tudatos munkával, csak akkor még nem tudtam, mit növök el, hogy önfejlesztésem erre is vonatkozott. 30 felett vagyok, mára már alig 1-2 tünetem van, és ezek együttese már nem nevezhető enyhe autizmusnak sem.


A spektrum középsúlyos szintjét viszont nem lehet kinőni, csak mérsékelni, ezt hozzáteszem.

2013. jún. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!