Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 20-30éves kor közötti fiúk...

20-30éves kor közötti fiúk vásárlási szokásaik érdekelne, nyilatkoztok nekem róla?

Figyelt kérdés
Ezek a típusok érdekelnének:1.a barátnőjével lakik-ki megy vásárolni,milyen gyakran,esetleg 2-en?2.az a pasi,aki az anyjával él-3.a pasi egyedül lakik!Azért a fent említett korosztályt kérdezem,mert egy bizonyos emberről szeretnék valamit kideríteni!Ja,még az utolsó csoport(a 3-as)azok a fiúk,akik nem tudnak főzni,mit esznek?Mennyi kaját visztek haza egy vásárlás alkalmával,hány zsömle,stb.,ja és kb mikor mentek boltba?

2013. jún. 20. 15:06
 1/6 anonim ***** válasza:

1-esnek felel meg,munka után együtt megyünk vásárolni a barátnőmmel,általában minden nap,legyen friss mindenből.Megvesszük amit kell,és amit meglátunk,vagy előtte megnéztük,hogy jó áron van.Tesco esik útba hazafele,oda járunk leggyakrabban.

Főzni együtt szoktunk,én a könnyebb részét csinálom,krumllit pucolok,hagymát,húst apritok,mosogatok.


2 évvel ezelőttig anyámékkal éltem,akkor bevásárlás annyi volt,hogy ha anyám kérte,elvittem kocsival és toltam a kosarat.Ő nem igazán engedett kibontakozni ilyen téren.

29/F

2013. jún. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
3.-as általában úgyhogy 1hétre legalábbis 4-5napra elegendő kaja legyen,én ilyen zacskós leves-ek meg másodikat szoktam venni,esetleg kenyeret szalámit joghurt ilyesmi,meg gabonapehely és azt eszem otthon xD,zsömlét azt max munkába vagyok hajlandó enni :D,és ott 5öt szoktam /nap ,boltba meg úgyszoktam menni hogy vagy délelőttös müszak után,vagy délutános előtt,remélem tudtam segiteni :)
2013. jún. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ja és amit kihagytam, a férfiak általában legalábbis a 3.tipus amit irtál,pontos ütemterv szerint vásárolnak azaz vagy egy listán van felirva mit kell venni,vagy észbe tartják és úgy vásárolnak,tehát nem úgy mint a nők hogy bemennek egy Sparba és kijönnek 1óra múlva :D,max ilyen 5,de már 10perces vásárlás soknak számit,ja és ha már rászánták magukat akkor nagy tételben vásárolnak mert minden nap nem fognak lemenni a boltba :D
2013. jún. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Első,ari,hogy segítessz a barátnődnek főzni!Második,hát te minden kérdésre maximálisan válaszoltál!:DMég azért jöhet válasz!
2013. jún. 20. 16:02
 5/6 anonim ***** válasza:

Normális kapcsolatban mindkét fél végez házimunkát.

Bár lepapucsozzák azt a férfit,aki képes elmosogatni,porszivózni,stb,de azért abba nem gondolnak bele,hogy van előnye annak ha a nő nem fáradt...


első voltam

2013. jún. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

1,2: bemegy az anyukájával, vagy a barátnőjével a boltba és elkezd sírni két perc után, hogy nem bírja, aztán kimegy.

3 Rákényszerül sajna bajna, ezért gyorsan bedobálja a kosárba azt, amit meglát és már rohan is, nehogy elszívják az agyát ezek a különös, női dolgok.

2013. jún. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!