Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » HAHÓ! Az alábbi testbeszédek...

HAHÓ! Az alábbi testbeszédek értelmezéséhez hozzászólások?

Figyelt kérdés
EGY:Na szóval a neten azt írják,ha egy pasi(legyen ez a példa)megy az utcán,és meglátja a neki tetsző lányt,szétnyílnak az ajkai,vagyis meglepődik,azért történik ez vagy,miért?MÁSODIK:A pasi,ha szembe jön velem,sose néz rám,mondjuk én sem,mert annyira felajz!De régen,messziről párszor észrevettem,hogy néz,lehet,semmit sem jelent!Szóval,van ilyen,hogy ha a közelembe van,mintha nem venne észre,messziről meg néz?Harmadik:A lopott pillantás micsoda?ez ma kérdezték!Köszi!
2013. jún. 20. 21:38
 1/7 anonim ***** válasza:

csinos nő, szép kocsi= Leesik az állunk

oda nem nézés= szégyenlősség, ne lássa hogy bámuljuk miközben nyitva a szánk ugye...

lopott pillantás=csinos nő->leesett állak->szégyenlősség->de azért még jó nő nézni kell

2013. jún. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Első válaszoló,köszönöm,rég kaptam már értelmes,hasznos választ!Szóval a lopott pillantás az az,mikor nézel valakit sutyiba,és ő észreveszi,te meg elkapod a tekinteted?Vagy azt,hogy addig nézed,míg ki nem harcolsz egy pillantást tőle?Ha maga elé néz,és hírtelen oldalra fordítja a fejét felém,az lehet érdeklődés?Az a baj,hogy szemezni nem szemeztem vele,mert ha én néztem,ő nem nézett,ha meg ő,én nem néztem,csak a szemem sarkából láttam! 'Szal értitek!
2013. jún. 20. 22:06
 3/7 anonim ***** válasza:

Mind a kettő elmegy lopott pillantásnak. Figyelj ha sokáig nézel valakit és ő előbb-utóbb visszanéz abból sokat ne szűrj le.

Mellesleg legyél tökös :) Ha látod, hogy TÉGED néz pillants oda és most figyelj, szólítsd meg.

2013. jún. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Áh,sose néztem hosszasan,szerintem egy mp-nél hosszabb ideig nem néztem,nem mertem!Mikor még nem tetszett annyira,akkor is feszengtem a közelében,úgy éreztem hogy néz-látni nem láttam,mert nem mertem odanézni!Én sem értem miért!Utcán hogyan szólíthatnám le?Mert csak úgy látom,pl. ha azt kérdezném,mennyi az idő,nagyon átlátszó,és gyengus lenne!
2013. jún. 20. 22:47
 5/7 anonim ***** válasza:

Ilyen-olyan kifogásokat ne találj, hogy megszólítsd. Főleg manapság amikor mindenkinek ott a telefon a zsebében és még a karóra is a kezén.

Van egy jópofa tanulmány arról, ha valakit 6mp-né tovább bámulsz vagy megakarod ... szóval szeretkeznél vele vagy megakarod ölni. Persze ebben az a vicces, hogy sosem fogsz rájönni meddig bámulod. Ha tudatosul benned, hogy számolni kell az időt már nem tudatalatti szinten bámulod :D


Sima kis beszélgetés nem kell semmi extra. Valami teljesen hétköznapi dolog.

2013. jún. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy még nem dumáltam vele,ha látom az utcán,az váratlan meglepetés!Lehet dolgozni siet,stb.!Így,hogy méj nem beszéltem vele,elég nehéz ügy!Furi lenne neki,ha pl megy haza,én meg elétoppanok,hogy BESZÉLGESSÜNK LÉGYSZI!!!
2013. jún. 21. 00:30
 7/7 A kérdező kommentje:
Egyébként ezt a 6mp-eset nem hallottam még eddig,de jópofa
2013. jún. 21. 00:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!