Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért beképzelt a legtöbb...

Miért beképzelt a legtöbb magyar ember?

Figyelt kérdés
Szerintem a magyar emberek többsége (leginkább a lányok) manapság nagyon beképzeltek, annak ellenére, hogy a legtöbbnek egyszerűen nincs mire nagyképűnek lennie. Már nem élek Magyarországon, kiköltöztem Angliába 2 éve és meg kell mondjam sokkolt ez az úgymond "társadalmi különbség". Magyarországon ha mondjuk végigmész az utcán nagy az esély arra, hogy beszól valaki, míg Angliában a legtöbb ember rád mosolyog, tudom furán hangzik de így van, nagyon barátságosak...A lányok is itt teljesen másak, otthon annyi beképzelt kis liba van, hogy elképesztő, itt legalább lehet velük normálisan beszélgetni, még ha nem is tetszel nekik, akkorsem fognak elküldeni a fenébe úgy mint otthon...szerintetek ezt csak én látom így? 18/f

2013. jún. 20. 23:55
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
19%
Mert az itteni lanyok elszigetelten elnek elvannak a maguk kis vilagaba viva tv-n nottek fel sokan hozzajuthatnak gagyi lv taskahoz bar nem ertem kinek akarnak ezekkel uzenni. stb.. es akkor mar ok a fullos nok ugy erzik. Sajnos erre egy szo van a butasag!! Celtalanul elnek semmi vilagnezet,eletcel csak amit a media sugall de ezekert a media,az oktatas a tarsadalom a hibas.
2013. jún. 21. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Van abban igazság amit mondasz...én komolyan gondolkozok azon, hogy vissza se menjek, nem éri meg, max család miatt de őket meg lehet látogatni alkalmanként úgyis, hogy kint maradok
2013. jún. 21. 00:12
 3/20 anonim ***** válasza:
33%
Ne tedd! Mindenki akinek van esze kulfoldre megy enis megyek diploma utan.Latogatoba jo ha hazajon az ember a csaladhoz de itt elni nehez es nem a penz miatt mert azt kilehet keriteni. A tarsadalom miatt annyira negativ emberek semmi elet nincs bennuk becsben mosolyognak az emberek orulnek hogy leteznek itt meg felszallsz a villamosra es ha kicsit szinvonalasabban nezel ki vagy van rajtad egy ora csunyan neznek rad.. Ez mi?? Felhaborito. En utalom ezt a mentalitast amit itt vall a tobbseg es akkor jonnek azzal hogy hazaszeretet.. hagyjuk mar nincs is haza elvan adosodva mas nepek iranyitjak. Itt ha az eletben elesel vagy hibazol valamit nem felsegitenek hanem beledrugnak.
2013. jún. 21. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
67%

A válaszom az,hogy azért beképzeltek,mert manipulálva vannak a média által.Nem ez a saját elhatározásuk,ők ezt nem éreznék jónak,ha nem látnák másoktól,akik már bebutultak.

Magyarországon már régóta nincs miért mosolyogni.Nincs miért mosolyogni,mert a politikában harc van a pártok között,így sok politikával foglalkozó embert oktalanul egymásnak uszítanak ezek a nagyobb pártok.Egymásnak vannak uszítva a civilek is.Hogy mivel?

Azzal,hogy a "menők" leszólják a "nem menőket",a gazdagok a szegényeket,és mostanában meglepő módon a fordítottja is igaz ennek,tehát:a szegény sem mosolyog,mert a másik leszólta..inkább visszaszól,mint hogy megrántsa a vállát és ne törődjön a beszólással.

Pedig az lenne a helyes,hogy mindannyian a saját életünket élnénk.Nem szólnánk meg bőrszín alapján a különféle etnikai csoportokat.Csak a gonosz,semmirevaló,lopós,csalós,hazudós embereket kell megszólni,mert csak felettük van jogunk ítélkezni.

A magyar ugyanúgy lop,csal,hazudik,semmivel sem jobb másoknál.

A magyar emberek minden áldott nap,mióta az eszemet tudom csak rosszat hallanak Magyarországról,sőt önmagukról is.Lebecsmérlik önmagukat,nem szabadok,mert nem boldogok.

Helyettem is a szomszéd Mariska néni(csak egy kitalált név) akarja élni az életemet,az unokája életét..stb.,ahelyett,hogy magával törődne.


Ezért nem mosolygunk.


17/L

2013. jún. 21. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:
100%
Hú. Én magyar vagyok, mosolygok és mégis itt akarok maradni.
2013. jún. 21. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 Salx Narval ***** válasza:
89%
Ennyire szerencsés lennék? Nekem nem szólnak be, kedvesek velem a nők, nem akarja senki megmondani hogyan és miből éljek, a barátaim is szeretnek. Jó-jó megélnem nem könnyű, de azért egy közepes szinten elvagyok. Igaz, egy kicsivel idősebb vagyok nálatok.:D
2013. jún. 21. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
0%

Igen,itt Magyarországon nők/férfiak egyaránt büszkék, búsak,kritikusak,nem tudnak örülni semminek mindenben a negatívat veszik észre.

Bánom hogy ide születtem.És nem magyarhoz megyek majd feleségül hanem egy törökhöz.

16/L

2013. jún. 21. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 Salx Narval ***** válasza:
Meg is érdemled drága.:D
2013. jún. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
88%

Mert a magyar embert úgy nevelik fel, hogy ne legyen önbecsülése.

Egy belső védelmi reakció révén létrehoz egy képet saját magáról, amely képet túlértékel, majd ezt a képet természetesen másoknak mutogatni kell, hogy megerősítsék a hazugságot.


Valójában arról van szó, hogy az illető értéktelennek érzi magát.


Most mit mondjak? A nyugatibb országokban az emberek felvilágosultabb értékrendszerrel bírnak.

Ez a fő különbség.

2013. jún. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
8-as!Miért érdemlem meg?
2013. jún. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!