Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek 11 éves 5-es...

Szerintetek 11 éves 5-es lányom évzárójára már ciki elmenni?

Figyelt kérdés
nem mennek már nagyon szülők évzáróra felsőben nálunk de a lányom szeretné, hogy ott legyek szerintetek menjen egyedül már?
2013. jún. 21. 07:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, ha azt szeretné, hogy menj, akkor menj.

Az azt jelenti, hogy nem vagy ciki neki.


Hidd el nem sok ilyen lesz már, hogy kísérni kell ilyen helyekre. Élvezd ki!

2013. jún. 21. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeretné,hogy elmenjel,akkor mindenképp menj el!
2013. jún. 21. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az lenne ciki, ha nem mennél amikor ő is szeretné, hogy ott legyél!
2013. jún. 21. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy mi ciki ő határozza meg, nem ciki elmenned. Lehet amúgy csak unatkozna, vagy fuvart akar, vagy piszkálják suliban és úgy érzi védelmet jelentesz... Vagy egyszerűen megszokta és szereti, ceremóniához tartozónak érzi azt, hogy ott vagy.
2013. jún. 21. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%

hozzám alsóban is csak elsőben jöttek el a szülők, mert nem éreztem szükségét hogy végigállják a napon az ünnepséget... utoljára akkor jöttek, mikor az általánosból ballagtam.


viszont ha a lányod tényleg szeretné, akkor csak azt tudom ajánlani amit előttem már írtak:)

2013. jún. 21. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az én véleményem, hogy a lányod kérésével törődj. Ha ő azt szeretné, hogy elmenj, akkor menj el függetlenül attól, hogy mások szerint ciki-e vagy sem.


És örülj, hogy szeretne ott látni. Nekem nagyon sok olyan osztálytársam volt, aki csak ha tehette inkább "titkolta" a szüleit.

2013. jún. 21. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!