Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Roma emberekbe meglehet...

Viktorkaxxx kérdése:

Roma emberekbe meglehet bízni? Ha igen miért? Ha nem miért nem?

Figyelt kérdés
2013. jún. 21. 22:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
nem,mert cigány.az ég meg kék...
2013. jún. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ne azt nézd, hogy roma vagy nem roma, hanem az egyén maga milyen. Nem minden roma egyforma, ahogy a "magyarok" sem azok...
2013. jún. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
tényleg igazad van
2013. jún. 21. 23:02
 4/14 A kérdező kommentje:
Mit kell csinalni akkor ha ellenséges?
2013. jún. 21. 23:08
 5/14 anonim válasza:
100%
Át kell hajtani rajta egy KrAz típusú tehergépkocsival. Szükség esetén vissza is lehet tolatni, aztán megkapartatni. Esetleg egy Volvo homlokrakodó is megfelel a célra.
2013. jún. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
61%

Csak mert valaki roma, nem kell elítélni. Ha olyan emberi értékei vannak, hogy alkalmasnak ítéled meg a bizalmadra, akkor meg lehet bízni benne.

Ne a származást, hanem az embert magát nézd.

2013. jún. 21. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
A legtöbb cigányt ki nem állhatom, viszont, olyan 10-15%-uk normális, becsületes, rendes ember.
2013. jún. 21. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Már amelyikben...


Nem minden cigó viselkedik cigó módjára.

2013. jún. 21. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Csak egy rövid mese a tavalyi évemről:

Vettem egy autót egy cigánytól, megbíztam benne én hülye, az átírásnál kiderült, foglalás van rajta, 600e Ft, nem lehet átírni, csak ha kifizetem a foglalást...

Elintéztem, hogy alkatrészként lehessen eladni, a rendszámot levetettem róla, egész véletlenül cigányok jöttek érte a hirdetésre.

Körbeálltak, majd egy nevetséges összeget mondtak rá, próbáltam otthagyni őket, de nagyon erőszakosak voltak...egyre fenyegetőbbek voltak, majd odaadtam nekik annyiért...

Hát ennyit a cigányokról, az életben nem akarok többet velük találkozni, és semmilyen módon kommunikálni velük.

2013. jún. 22. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
természetesen akitől vettem, nem akarta visszavenni, mert már elköltötte a pénzt...akart mindenféle vackot adni, meg hogy még én fizessek rá, majd később felszívódott teljesen. Sürgősen kellett volna egy autó, a rendőrség meg ült volna vagy 2 évet az ügyön, vagy a bíróság.
2013. jún. 22. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!