Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 2 hónap alatt kívülről-belülrő...

2 hónap alatt kívülről-belülről megváltozni?

Figyelt kérdés

Én vagyok A DAGADÉK , akit mindenki kihasznál, átver. Akinek ha tetszik valaki akkor tuti, hogy az a valaki a barátnőjébe szeret bele. Rajtam viccelődnek, megaláznak, kigúnyolnak.

Meguntam.

Valószínűleg nem fogok 2 hónap alatt lefogyni 50 kg-ot, de meg lehet e változni egy nyár alatt annyira, hogy mikor visszamegyek az egyetemre az emberek meglepődjenek?


A terveim:

- szeretnék fogyni

- más stílusú ruhákba járni (nem pedig 10XL-es zsákokba bújni)

- új külsőt szeretnék ezen kívül

- több önbizalmat

- határozottabbnak lenni

- stb...


A problémám, hogy nem tudom, hogy hogyan kezdjek neki, miket változtassak magamon...egyáltalán lehetséges-e ilyen rövid idő alatt megváltozni.


Ebben kérnék segítséget, minden egyes szóért nagyon hálás vagyok :)


Köszönöm!!!


22/L


2013. jún. 22. 09:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem siman. :)

1. Kezdj el egeszsegesen enni es sportolni. 50 kg nem fog lemenni, de tuti, hogy fog latszani valami. :)

2. Nezegess neten "ducidivatot", az segithet stilust valtani. Sokszor ugy erzem, hogy a 2x akkora lanyok/nök jobban neznek ki, mint en...:D

3. Vagass uj frizurat, vagy probalj ki egy uj hajszint.

4. Sz@rd le a pasikat, es kezdj el elni! :) Hidd el, nelkülük is jol meg lehet lenni. Itt a nyar, irany a strand, erezd jol magad, ne hagyd, hogy barki kihasznaljon, vagy bantson.


Ha gondolod, irj privatot, szivesen dumalnek veled. :)

De ha nem, akkor is sok sikert!

22L

2013. jún. 22. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Sportolj és egyél egészséges kajákat. De vigyázz,hogy ne erőltesd meg nagyon a szervezeted.

Ha van lehetőséged,menj edzőterembe, vagy ha nem, akkor otthonra állíts össze egy edzéstervet magadnak,járj el futni stb. :)

2013. jún. 22. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Aranyosak vagytok :)


Strandra nemigen szeretnék eljárni, nem merek levetkőzni. :D

2013. jún. 22. 09:27
 4/11 anonim ***** válasza:
Diéta, sport. Keress valakit akivel együtt tudsz sportolni, fogyni, így lesz mi motiváljon. 50 kiló 2 hónap alatt aligha sikerül, de ha rendszeresen csinálod, meg fog látszani.
2013. jún. 22. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Mellesleg, attól,hogy majd elkezdődik a suli, nyugodtan folytathatod a diétát és az edzést. :)
2013. jún. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Igen én is így gondoltam, tudom, hogy nem megy egyik napról a másikra.

Egyszerűen csak csak szeretnék addig úgy megváltozni, hogy mikor rám néznek azt mondják, hogy új ember lettem. :)

2013. jún. 22. 11:16
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem csak azon múlik a dolog, hogy hogyan öltözöl,hanem azon is, hogy mennyire látszik rajtad,hogy vidám,elégedett,magabiztos nő vagy. :)

A kisugárzás nagyon fontos. :)

2013. jún. 22. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó!


Hogyan tudnék a kisugárzásomon változtatni? :)

2013. jún. 22. 12:22
 9/11 anonim ***** válasza:
Legyél elégedett magaddal.
2013. jún. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

7-es vagyok.


Hát pl ne lefelé bámulj az utcán,húzd ki magad,mutasd,hogy jól érzed magad. :)

De könnyebb,ha meg vagy elégedve magaddal,mert akkor ez jön magától. :)

2013. jún. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!