Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha nem tudok tartósan egyedül...

Ha nem tudok tartósan egyedül lenni és magamban lerendezni a dolgokat, akkor egy gyenge ember vagyok?

Figyelt kérdés
Egyáltalán nem szeretek egyedül lenni. Akkor érzem jól magam, ha van körülöttem élet, vannak kapcsolataim. És ha valami problémám van, akkor se magamba fordulok, hanem sokkal jobban esik valakivel megbeszélni, mint félrevonulni. Sokkal jobban megkönnyebbülök. Ha pl szorongok valamitől, akkor is azzal csillapítom, hogy beszélgetek valakivel facebookon, vagy hasonlók és így mindig sokkal jobban érzem magam, mintha tele lennék életerővel. Viszont egyedül rosszul érzem magam, úgy érzem, felemészt az egyedüllét. Gyerekkorom óta ilyen vagyok, mindig is ilyen voltam, pedig egyke vagyok, egyedül nőttem fel. De már akkor is nagyon vágytam a korombeliek társaságára. Akkor én most gyenge vagyok, mert nem tudok egyedül lenni?
2013. jún. 29. 21:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, és szerintem ez nem gyengeség.
2013. jún. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem gyenge vagy, hanem extrovertált.
2013. jún. 30. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Pedig sokszor igenis jó dolog egyedül lenni. Szerintem aki tényleg szereti, becsüli önmagát az egyedül is jól érzi magát (nem arra gondolok hogy legyen mindenki remete hisz az ember társas lény, csak az már régen rossz ha valaki ÁLLANDÓAN mások társaságát keresi, mintha menekülne valami vagy valaki elől...).
2013. jún. 30. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!