Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tudnék tenni, hogy megvált...

Mit tudnék tenni, hogy megváltozzak?

Figyelt kérdés

Sokszor volt már úgy, hogy tetszik egy fiú mihelyt közelebb kezdem engedni magamhoz vagy többet találkoztam vele kezdtem megunni. Nincsen kedvem beszélni vele és egyszerűen semmi kedvem már ahhoz hogy találkozzak vele. Volt olyan is már hogy idegesített a jelenléte. Volt már pár barátom de eggyel se volt komoly.

Tudnék ezen változtatni vagy ez már így marad??

Köszönöm előre is a válaszokat!

15\L



2013. júl. 1. 12:14
 1/2 anonim ***** válasza:

Az érdeklõdési körötök nem egy forma, igy nem érzed jól mellette magadat.

Próbálj olyanokkal barátkozni,akinek olyan a felgfogása, mint a tied.

Idõvel ugyis változni fogsz, most éled a kamaszkort.

2013. júl. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Jó kérdés...én csak a 11.barátomnál találtam meg azt az érzést,h nem unom meg egy hét után :D De vele szinte mindenben egyezünk,az érdeklődési köreink,és a nézeteink is :)Nekem pl idősebb fiúra volt szükségem,h megtaláljam a lelki társam (bár,én sajna kicsit érett vagyok a koromhoz képest,ezért alakult így,viszont ez lehet,h neked is bejöhet :) )
2013. júl. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!