Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Gáz hogy 13 évesen már 175 cm...

Gáz hogy 13 évesen már 175 cm magas vagyok?

Figyelt kérdés
Sokan cikiznek emiatt hogy 13 éves lány vagyok és már ilyen magas. 15 éves barátnőm alacsonyabb min. 20 centivel mint én. Egyesek azt mondják troll vagyok..

2013. júl. 1. 22:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem gáz, mert nem valószínű, hogy még nőni fogsz, max 2-3 cm-t. Én pl. 7. osztályos korom óta semmit se nőttem, és 173 cm magas vagyok. Akkor lányként 3. voltam a tornasorban, előttem 2 fiú állt, és akkor ők se voltak sokkal magasabbak, mint én, de most meg 180 felett vannak mindketten. Nem vagy troll, csak a lányok hamarabb elérik a végeleges magasságukat, ill. 13 után már nem nőnek olyan látványosan, mint a fiúk, akik úgy 14-15 körül egyik nyárról a másikra nyúlnak 10-20 centit. Aki piszkál, azt sz@rd le, örülj neki, hogy ilyen szép magas vagy, biztos csinos felnőtt lesz belőled. Tudod, a gyerekek mindenkit cikiznek, aki egy kicsit más, mint a többi, ne aggódj emiatt, esetleg beszélj anyukáddal, hogy megnyugtasson. 26N
2013. júl. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

És ha azt mondjuk, hogy igen, akkor levágsz magadból 20 centit?

Nyugi, tényleg elég magas vagy, de azért nem óriás. Ezen nincs semmi szégyellnivaló. :-)

2013. júl. 1. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Nyugi én is pont ekkora vagyok és 13 éves és ezzel piszkálnak régen érdekelt most már nem egy csomó mindent meg tudok csinálni amit ők nem és ezt ki is használom.

Majd ők is rájönnek (vagy se) hogy milyen jó magasnak lenni.

Esetleg írhatsz nekem privit és beszélgethetünk.

2013. júl. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!