Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoktok egy ilyen lányról?

Mit gondoktok egy ilyen lányról?

Figyelt kérdés
14 éves, hihetetlenül aranyos, kicsit szórakozott, nagyon vidám, szinte mindig mosolyog. Egyszer rajtakaptam, hogy unalmában azzal szórakozik, hogy számolgatja a faleveleket, meg egyszer addig forgott kitárt karokkal, amíg a fübe nem esett. :) Kicsit hippis, bö, de nöies cuccokat hord, szereti a természetet, sokat ül csak úgy az erdöben, a füben, az állatokat, nem ilyen mániákus vega, imádja a növényeket, rengeteg virágja van, kertészkedik, szeret olvasni, folyékonyan beszél angolul és alapszinten spanyolul is, mindenki szereti, és viszont. De. És most jön az, hogy de. Mindkét alakrja tiszta heg, még régebbröl, mikor napi szinten falcolt. Mit gondoltok egy ilyen lányról? Am. az osztálytársam.

2013. júl. 1. 22:52
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
imádom
2013. júl. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én is. :) Csak ö még nem tudja.
2013. júl. 1. 22:54
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Így leírás alapján jónak tűnik de azért meg néznék róla egy képet.
2013. júl. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
nekem egyből Virág jutott eszembe a Szent Johanna Gimiből... :D Mondd el neki!
2013. júl. 1. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Jó, elmondom! :) Múltkor láttam nála az egyiket, és olyasmiröl mesélt hadonászva, hogy mi lesz Cortezzel meg Renivel, megy Amerikába, a Reni meg Párizsba... egy szót nem értettem... :)
2013. júl. 2. 07:33
 6/7 A kérdező kommentje:

[link]

A lány a kalapban. :)

2013. júl. 2. 12:36
 7/7 anonim válasza:
100%

Basszus őt ismerem!!!

Mármint itt ismerkedtünk meg ... aztán beszélgetünk még ...

Írj privátot

2013. júl. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!