Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A másolt vagy az eredeti...

A másolt vagy az eredeti stílus, személyiség jobb?

Figyelt kérdés
Melyik a helyesebb??Ha lemásolod egy csinos lány stílusát,tulajdonságait,mondjuk egy sztárét vagy ha adod önmagad és egyedi személyiséged lessz??
2013. júl. 4. 00:00
 1/7 anonim válasza:
Én úgy gondolom mindig add önmagad ;)
2013. júl. 4. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát sztárokat ne másolj soha, abból semmi jó nem sülhet ki. Ha már mindenképpen másolni akarsz, akkor inkább valami jópofa kitalált karaktert, azoknak legalább van is valami pozitív a jellemükben.
2013. júl. 4. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Személyiséget NEM lehet másolni, csak a külső jegyeit, de az közelről sem lesz ugyanaz, inkább csak nevetséges.
2013. júl. 4. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 nagylzs ***** válasza:

Más stílusát lemásolni nem helyes, de helytelennek se mondanám. Mindenkép egyéni vagy, és megismételhetetlen. Ha megpróbálod valaki stílusát lemásolni, akkor az csak félig meddig fog sikerülni. Mindenképp lesz benne egyéni, csak rád jellemző dolog.


További fontos infó, hogy a személyiségednek csak egy részét vagy képes tudatosan kialakítani. Egy jó nagy része az alaptermészetednek és a környezeti hatásoknak megfelelően alakul ki.


Nem tudom hány éves vagy. Ezt nem írtad. Ha elég fiatal vagy, akkor nincs gond a másolással. Ez egy természetes folyamat. Sok fiatal lány és fiú átmegy ezen az időszakon: próbálják megtalálni saját magukat. A szárnypróbálgatásokba belefér az, hogy megpróbálsz másokat lemásolni (egészséges mértékben), és egy idő után felülvizsgálod és eldöntöd hogy jó-e ez neked, vagy valami mást keresel. Ha nem viszed túlzásba, akkor nem kifejezetten helytelen dolog. A távlati cél az önmegvalósítás, de ehhez tapasztalatot kell gyűjtened saját magadról.

2013. júl. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Ha nagyon leakarsz valakit masolni akkor inkabb talalj ki magadnak egy jo kis alterego-t. Pl.: Onika Tanya Maraj letrehozott egy alterego-t, megtervezte a kulsejet, a beszedhangjat, a hajat, a szemet..... es azt a nevet adta neki hogy Nicki Minaj. Ezzel az alteregoval lett hires. Az egyik albumahoz kitalalt megeggy alteregot, es azt a nevet adta neki hogy Roman Zolanski. Kitalalta hogy o mindig merges legyen, kiabaljon, es vicsorito arcokat vagjon :-D En kitalaltam magamnak egy alteregot, es egy teljesen hetkoznapi nevet adtam neki, Nagy Zoltan. Felruhaztam kulonfele tulajdonsagokkal, es valamikor ugy szoktam kimenni az utcara hogy en most Nagy Zoltan vagyok es nem pedig ...... .......-kent.
2013. júl. 6. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 KecskeNT válasza:
Te most tényleg ekkora b*zi vagy?
2013. júl. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#5

Hát te nagyon retardált vagy!:D


Egyébként szerintem teljesen egyedi úgyse lehetsz, akármit csinálsz, azt már valaki megtette. "The simpsons did it" szindróma. Nézz tükörbe! Biztosan tudsz mondani 1-2 sztárt, akire emlékezteted magad. Vagy ha sztárt nem is, barátot, ismerőst 100%.

Az én hajam most pl. Mark Fosteres, a stílusom pedig Faberyayo-s. (Youtube keresés, van 1-2 jó zenéje, holland rapper)

Ne törekedj arra, hogy egyedi legyél, csak "ússz az árral". Öltözködj úgy, hogy jól érezd magad. Rengetegen úgy érzik jól magukat, ha mások megnézik őket a divatos ruháik, hajviseletük miatt. Ezt se szabad elítélni.

2013. júl. 7. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!