Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az egyik barátom szerintem...

Az egyik barátom szerintem megbolondult. Ezek a tünetek milyen betegségre vagy személyiségzavarra utalnak?

Figyelt kérdés
Szóval, ez a csávó 22 éves. Már évek óta jóban vagyunk vele és régen nem tűnt fel, hogy bármi baja lenne. Néhány éve elkezdett gyúrni, folyamatosan koxolja magát. Már akkora, hogy be se fér az ajtón, de mégis mindig ilyeneken beszél h "jajj, de makk vagyok, többet kéne gyúrnom" meg hasonlókat. Na de nem ez a gond (mert ez már évek óta így megy), hanem amit újabban művel: kamubarátnőket talál ki magának, és azokkal "jár". Külföldi MySpace oldalakról szedi le a csajok képeit, azok segítségével gyárt kamuFaceprofilt a csajnak, aztán egy-két képet összephotoshoppol a magáéval, hogy legyen közös is. Folyamatosan hosszasan mesél róluk történeteket, amik sokszor ellentmondanak egymásnak. Az egyiket minden buliba meghívatta, persze a suna sose tudott eljönni mivel nemlétezik, mikor már ez kezdett feltűnővé válni, akkor kitalálta h szakított a csajjal, mert h az egy személyiségtolvaj volt, és másnak adta ki magát. Na utána 3 napra rá lett egy újabb kamunője, azzal 1 hétig dúlt a love, aztán a csaj mikor okitándulásra ment, akkor rájött h annyira szerelmes ebbe a gyerekbe, hogy kocsibavágta magát, és elindult felé, de leszaltózott a szrpentinen és mesterséges kómában kellett rakni. Három hétre rá felébredt és kiderült, hogy megcsalta, ezé kidobta őt a gyerek. (No ez a sztori sztem már alapból számtalan paradoxont tartalmaz, de most nem ez a lényeg). Régen nem voltak ilyen hülyeségei, most féléve bolondult meg. Ez szerintetek mi??!!

2013. júl. 7. 22:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Valami elmebaj lehet. :) De legalább nem unalmas a haverod.
2013. júl. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 intrepid ***** válasza:
84%
Agyára húzódott a sok szteroid.
2013. júl. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
67%
Feltűnési viszketegség.
2013. júl. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy meleg, és így titkolja. Volt már valódi nője?
2013. júl. 7. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Létező női személyről nem tudunk, akivel szexuális aktust folytatott volna... de van egy homigyerek is a társaságban, azon annyira látszik hogy az, de ezen meg semmi jele...


Ja amúgy van még egy tulajdonsága amit elfelejtettem leírni: mindenkinek kakis képeket meg kakis szmájlikat küld (tudjátok azt a :poop:-ot ami face-en van). Van, hogy nem is ír semmi mást, csak hajnali 2kor küld vkinek egy kakit egy pirulós szmájlival.

2013. júl. 7. 23:12
 6/15 anonim válasza:
86%
Illetve a szteroid miatt nem tud teljesíteni, ezek fedő történetek, mert szégyenli bevallani, hogy nem mer közelíteni egy hús-vér nőhöz. Elképzelhető, hogy kudarc érte az ágyban 1-2 alkalommal . Ezekkel a kitalált történetekkel megoldja azt,hogy ne kellejen belemennie egy olyan tartós kapcsolatba, ahol szexre kerülne a sor.
2013. júl. 7. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
69%
húúú
2013. júl. 7. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem, hogy orvosilag ez betegségnek minősülne. A legjobb szó rá talán a "barom" lenne. Feltűnési viszketegsége van, mindenáron menőnek akar látszani, csak elég bénán csinálja, ezért menő helyett inkább röhejesség teszi magát.


Persze lehet, hogy ezek mögött tényleg komoly betegség(ek) húzódnak. Szerintem haverodnál is befigyel egy jókora önértékelési zavar. Sokan valami súlyos pszichés trauma következtében kezdenek el ilyen szinten gyúrni. Valami kudarc éri őket az életben, és ezt kompenzálandó kezdenek izomaggyá válni.

A sok kétes eredetű szer sem tesz jót sem a testi, sem a mentális egészségnek. Ráadásul elég ciki testi problémákat képesek eme szerek okozni - szerintem sejthető, hogy mire gondolok -, aminek következtében még kevesebb esélye maradt a nőknél. Persze, milyen ciki már, hogy a nagymenőnek nincs nője, ezért kitalál egy kamubarátnőt, csak hogy "védje magát".

Mindennek a tetejébe még nagyotmondó is.


A "kakis" dolog meg... infantilismo grando...

2013. júl. 8. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
100%
Kezdetként, veszélyesnek tartanád szembesíteni azzal a valósággal amit Te látsz nála? Ha nem veszélyes, próbáld meg! Mondd meg neki, hogy :Kamu!!
2013. júl. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Bruce_Wayne ***** válasza:
jó ki sztori az utolsó :D
2013. júl. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!