Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek az alábbiról?

Mi a véleményetek az alábbiról?

Figyelt kérdés

Példa erre Amanda Todd, akinek a sztoriját szerintem mindenki ismeri.. nos, én most Handkammer Jade esetén gondolkoztam el. Az emberek nem értik, hogy a szavaknak súlyuk van? Csomóan írták neki hogy 'ribi' meg minden és az még oké, mert nem érdekli, de aki azt írta neki, hogy 'remélem megfulladsz egy kanál vízben' vagy 'remélem megölöd magad' mégis mit gondolnak? Ha én ilyet mondanék valakinek, személy szerint elsírnám magam pedig nem vagyok egy lágyszívű.. csak nem értem, miért jó ha az emberek bántják egymást. Nem kéne tudomást venni a létezéséről, ha nem tetszik..

14/L


2013. júl. 9. 22:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Ki az az Amanda Todd?


Nem is igazán érdekel, nem tudom miért kérdeztem ..

2013. júl. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

ha nem érdekel nem kell megkérdezni..

egyébként google :D

2013. júl. 9. 23:04
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Tudod a világ nem lesz kisebb csak egyre kevesebb.
2013. júl. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
66%
Igazából most először halottam Amanda Todd nevéről, de a kérdésed felkeltette az érdeklődésemet és rákerestem.. Nagyon sajnálom szegényt. De ez bárhol előfordulhatott volna sajnos. Könnyű azokat bántani akik nem ütnek vissza.Ebből látszik ,hogy az emberek néha nagyon kegyetlenek tudnak lenni.És az ,hogy senki nem segített neki mikor iskola előtt megverték , felháborító az egész.. Én ha látok olyat ,hogy egy lányt vernek én biztosan oda mennék segíteni és ha meg is vernének engem is , legalább a tőlem telhetőt megtettem. Enélkül nem érezném magam férfinak. Hova fajul még ez a világ... 17/F
2013. júl. 10. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!