Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van még olyan akinek időről...

Van még olyan akinek időről időre előjön az 'utálom magam" érzés?

Figyelt kérdés

Nekem elő szokott. Mint pl most is. Konkrétan a külsőmet utálom, szinte semmi nincs amivel meg lennék elégedve.

Kövér vagyok(164cm/59 kg), hiába fogyok és mutat kevesebbet a centi is, én abszolút nem látom a változást, max negatív irányba. Még kb 11 kg-ot szeretnék fogyni, de amilyen szerencsém van akkor sem lesz jó alakom. A melleim kicsik, most mintha még kisebbek lennének(talán a fogyókúra miatt), a fejem ronda, alakra is meg egyébként is. A hajam sosem úgy áll ahogy szeretném, hiába vasalgatom vagy szórakozok vele fél órákat... a fogaimat is utálom, aránytalanok, nem értem hogy anno a fogorvos pont nekem miért nem tudott fogszabályzót felírni... utáltam volna meg minden, de mára mára normálisan nézne ki talán. Szóval, most hogy belegondolok mindenbe bele tudnék kötni magamon. Nincs ez állandóan, csak gyengébb napjaimon előjön. Van még valaki így?


2013. júl. 9. 23:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Nálam is elő szokott jönni, leginkább nyáron, mert ilyenkor a meleg miatt semmit nem tudok csinálni és kicsit mindig meghízok + sosem tudok normálisan felöltözni, valahogy elstílustalanodom, emiatt nem érzem jól magam a bőrömben, pedig ősztől tavaszig nagyon jól össze tudom válogatni a cuccaimat, de ilyenkor valahogy nem megy és úgy nézek ki, mint egy trampli. :D
2013. júl. 10. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mindenkinél vannak ilyenek, ez együtt jár a létezéssel. De most őszintén, ez úgy megy, hogy van egy mélyvölgy, és aztán napok alatt kilábalsz belőle. Másnap már szépnek látod magad a tükörben.
2013. júl. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

nálam ilyen kb hónaponta két hónaponta van ilyen...ilyenkor egy jó beszélgetés egy barátnővel mindig segít..vagy tudod mit csinálhatnál még ilyenkor? menj egy eldugott helyre és orditsd ki magadból ami bánt...nekem az is szokott segíteni ilyenkor ha kisminkelem magam megcsinálom szépen a hajam felöltözök és kimegyek barátnőmmel sétálni :) ilyenkor tök jól esik ha egy pasi megbámul..tök sok önbizalmat ad...ha meg nem szeretnél sehova sem menni kapcsold be a tv-t nyomj a comedi central-ra és nézz family gay-t...egy rosszabb napon életet menthet :)) tapasztalatból mondom :))

remélem tudtam segíteni :)

2013. júl. 12. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!