Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nektek is van ilyen érzésetek?

Nektek is van ilyen érzésetek?

Figyelt kérdés
Mármint egy afféle bizonyítási vágy... Most néztem meg nem rég újra a Jurassic Park triológiát, és olyan furán érzem magam, egyszerűen én is akarok csinálni egy olyan filmet, amire mindenki emlékszik...
2013. júl. 10. 02:50
 1/1 anonim ***** válasza:

Bennem is van egy ilyen késztető erő, mert rengeteg ötletem van,zenében,rajzban és ha nem lenne olyan drága, akkor filmek terén is. :)

Én nem olyanra vágyok amire mindenki emlékszik,hanem olyan dologra,ami egyedi és nincs belőle még egy,van mondani valója, de persze ha ezek bejönnek akkor máris mindenki ismerni fogja, és emlékeznek majd rá. Ellenpéldának ott van a gangnamszar :D ami egy rakás fos,de annyira ,hogy híres lett ez miatt, szóval 2 féle dologgal lehet nagyot alkotni: ami nagyon kiemelkedő, és egyedi, vagy ami annyira botrányosan szar hogy felejthetetlen.

2013. júl. 10. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!