Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok Sebastian...

Mit gondoltok Sebastian Vettelről?

Figyelt kérdés
Mindenféle választ elfogadok, csak hülyeséget nem.

2013. júl. 10. 08:24
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Hát én nem kedvelem. Csak úgy tud versenyezni másokkal ha magasan az ő kocsija a legjobb a mezőnyben. Ha valami közbejön verseny közben egyből megy a nyafi csapatrádión. Amikor Silverstone-ban megállt alatta a kocsi és kifütyölték na azt megmosolyogtam.
2013. júl. 10. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
57%

én sem kedvelem..az első jól leírta egyet értek vele.


meg amúgy kivételeznek vele.és ha valamit elrontanak a redbullnál a boxban azt 10-ből kilencszer webber szenvedi el..

2013. júl. 10. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Tisztelem a véleményeteket, de nem értek egyet veletek. Szerintem nagyon jo versenyzõ és nem került volna a legjobb csapathoz ha nem tudna és az elsõ gyõzelmét nem egy szuper jo autoval aratta. Ezenkivül még jo hogy õ van a középpontban rengetek pontot gyüjt a Red Bullnak.

Nem olyan beképzelt mint ahogy mások képzelik: egy abban a szállodában dolgozó ahol Seb meg szokott szálni a Magyar Nagydij alatt azt mondta hogy Seb nagyon udvarias, kedves és vicces. Szerintem meg igaza lehet. Nem kellenek neki testõrõk. Megmaradt egy egyszerü srácnak. Amilyen volt. Nagyon helyes, aranyos...

De ez is csak egy vélemény... Várom másokét is

2013. júl. 10. 10:34
 4/22 anonim ***** válasza:
Jó hogy sikerült nyernie egyszer a torro rossoval. Vannak véletlenek. :)
2013. júl. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Ja, véletlen. Igy nem halszik de van egy kis szarkazmus a hangomban... Ügyes fiu ő... majd még tisztelni fogják. Biztos vagyok benne, hogy legenda lesz.

Te mégis mennyire tusz vezetni? Szerintem a nyomába sem érnél... ugyhogy ideje elkondolkodni azon mit mondasz róla

2013. júl. 11. 09:04
 6/22 anonim ***** válasza:
jajj hagyjuk már...Baumgartner meg egy mégszarabb autóval pontot szerzett.akkor már ő is egyből egy jó pilóta?
2013. júl. 11. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
amikor meg azt a 3 vb-t szerezte az egész mezőnyben a redbull autói voltak a legjobbak...erről ennyit.most hogy versenyképes a lotus egyből meglesznek szorongatva...
2013. júl. 11. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Versenyképes a lotus?? Ha Kimi megy Sebhez a lotus le lesz magasbol szarva.. Akkor mit csinálnak a lotusosok ha Kimi ott hagyja õket?? De ez még mindig nem biztos ugyhogy hajrá.. Probálják csak legyõzni sok sok sok sikert
2013. júl. 16. 07:14
 9/22 A kérdező kommentje:
Ja és pontot szerezni nem azt jelenti feltétlenül hogy nyerni. És 3xos világbajnoknak lenni. Ismétlem 3xos..3
2013. júl. 16. 07:17
 10/22 anonim ***** válasza:
Hülyék ezek. Folyton veri Webbert is.
2013. júl. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!