Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szoktatok direkt elesni vagy...

Szoktatok direkt elesni vagy valami ilyesmi egy barátotokért?

Figyelt kérdés

Úgyértem ha véletlenül ő elesik akkor ti nem szoktatok hogy jobban érezze magát vagy ne legyen egyedül :D?

Vagyha egy barátotok szomorú nem szoktátok ilyesmivel felldobni?


(ennek a kérdésnek kicsit olyan hangulata van mint amikor a szülők megpofozzák magukat hogy a babájuk nevessen)


tudom nagyon hülye kérdés de aki poénos és egy nagy gyerek az kérem válaszoljon :)



2013. júl. 10. 22:56
 1/5 anonim válasza:
Nem, én kiröhögöm barátnőmet, ha elesik :) Vagyis inkább ha megbotlik, Ő is kiröhög engem, hajlamos vagyok egy fűszálban is megbotlani :) De nem jut ilyesmi eszembe, hogy mert ő hülyeséget csinál vagy béna, én is ugyan azt csináljam, hogy jobban érezze magát :D
2013. júl. 10. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem. Én szakadok azon, ha valaki elesik, de magamon is és mások is rajtam, meg magukon is. Az elesés vicces.
2013. júl. 10. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Hát..izé először én is szakadok mint állat ha látom hogy ő is nevet akkor nevetek tovább de ha látom hogy sír vagy súlyosabb a helyzet akkor bepánikolok és zúzok egy nagyot :D. Általában így én is megsérülök,lehorzsolom a lábam stb..

de nem érdekell mert akkor aki elesett barátom nevét mint állat azon hogy mekkorát estem :)


útána valahogy fell álunk és elbicegünk haza stb.. :D

Nem tudom de nem bírom nézni hogy egyedül szomorkodik és szidja magát hogy milyen béna..


(persze már megtanultam úgy esni hogy komolyabb bajom ne legyen:D azért vigyázok magamra)

2013. júl. 10. 23:41
 4/5 anonim ***** válasza:

Azért ez nem hangzik túl jól. Egy barátnőnk elborult agyú anyja például azt találta ki, hogy azért bukdácsolja végig az egyetemet a kislánya, mert a barátnői is bukdácsolnak és ő csak szolidáris volt, tehát valójában a barátnői hibája, hogy a kislánya szarik az egyetemre :)


De egyébként ez kicsit túl önfeláldozó amit csinálsz, lehetsz úgy is együttérző, hogy nem töröd össze magad. A szülők maximum viccből csapnak egy kicsit a saját arcukra, de nem "pofozzák fel" magukat azért, hogy nevessen a baba. Szerintem ilyen lelkesen ne akard mások hangulatát feldobni.

2013. júl. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Értem,hát azért ez kicsit más tészta..


csak a legjobb barátomnál csinálom ezt akivel együtt nőttem fell mert ő is nekem mindenben segít és megért.

A többi "barátom" le se tojik ha elesek,sőt volt olyan is hogy rosszul lettem egy kiállításon és a mentő akart elvinni de nem engedtem,de ők még azt se kérdezték meg hogy jól vagyok-e,rám sem néztek.


azóta megválogatom hogy kik a "barátaim" és kik a rendes barátaim.

De akik a rendes barátaim azokért akár képes vagyok elesni is:)


persze ez szerencsére ritkán fordul elő mert ha legtöbször elesünk akkor nevetünk :)

2013. júl. 11. 12:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!